Remont instalacji wodociągowej, hydrantowej oraz centralnego ogrzewania i ciepłej wody w budynku Przychodni Specjalistycznej w Olsztynie przy ul. Dworcowej 28

Przychodnia Specjalistyczna w Olsztynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00404094
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00404094/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-24 12:50
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7b0383f6-fd5e-40ef-9f42-ceb786e14e7d
Identyfikator
7393034091
Ostatnia aktualizacja
2026-08-24

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Wykonawcy

1 przyznane

BOGDAN SPORZYŃSKIOlsztyn, PL · lot 0
365 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404094 z dnia 2026-08-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont instalacji wodociągowej, hydrantowej oraz centralnego ogrzewania i ciepłej wody w budynku Przychodni Specjalistycznej w Olsztynie przy ul. Dworcowej 28

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Przychodnia Specjalistyczna w Olsztynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510876884

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dworcowa 28

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-437

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mmikulewicz@przychodniaspecjalistyczna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przychodniaspecjalistyczna.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/przychodniaspecjalistyczna/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont instalacji wodociągowej, hydrantowej oraz centralnego ogrzewania i ciepłej wody w budynku Przychodni Specjalistycznej w Olsztynie przy ul. Dworcowej 28

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7b0383f6-fd5e-40ef-9f42-ceb786e14e7d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404094

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00308058/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Wymiana instalacji sanitarnej - wodociągowej, hydrantowej oraz centralnego ogrzewania i ciepłej wody

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00335587

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DO.SZPZ.251.2.3.026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 299546,5 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót polegających na remoncie instalacji wodociągowej, hydrantowej oraz centralnego ogrzewania w budynku Przychodni Specjalistycznej w Olsztynie przy ul. Dworcowej 28.
W szczególności:
-wymiana poziomów instalacji zimnej wody, ciepłej wody i cyrkulacji wraz z izolacjami w poziomie piwnicy;
-montaże zaworów odcinających na podejściach do pionów;
-zabezpieczenia przeciwpożarowe na przejściach instalacji przez przegrody;
-wymiana istniejących szafek hydrantowych w budynku
-wymiana/wykonanie izolacji termicznej na rurociągach instalacji wodociągowej i centralnego ogrzewania w poziomie piwnicy;
-wszelkie konieczne prace budowlano-remontowe przy wykonywaniu powyższych prac montażowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 365000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 365000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 365000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HYDRO-INSTAL Bogdan Sporzyński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 280418024

7.3.3) Ulica: ul. Kręta 12

7.3.4) Miejscowość: Olsztyn

7.3.5) Kod pocztowy: 10-615

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wymiana hydrantów , wymiana poziomów zimnej wody

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 365000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2026-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane