Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 3419P w miejscowości Budzisław Nowy
Powiatowy Zarząd Dróg w Kole
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00404088
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00404088/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-24 12:47
- Lokalizacja
- Koło, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c6805612-1904-4223-8aff-1c94c966e149
- Identyfikator
- 6661772234
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-24
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404088 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 3419P w miejscowości Budzisław Nowy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Kole
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311022989
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Toruńska 200
1.4.2.) Miejscowość: Koło
1.4.3.) Kod pocztowy: 62-600
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dt@pzdkolo.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pzdkolo.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c6805612-1904-4223-8aff-1c94c966e149
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404088
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00203419
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 3419P w miejscowości Budzisław Nowy
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest:
"Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 3419P w miejscowości Budzisław Nowy "
Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych - 0,85 km;
Mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej - 74 m²;
Wykonanie koryta na poszerzeniach jezdni - utwardzone pobocze z opaską w gruncie kat.II-IV - 28 cm głębok. koryta - 1 633,34 m²;
Warstwa podbudowy zasadniczej z kruszywa łamanego naturalnego 0/31,5, grubości 20 cm - 1 633,34 m²;
Skropienie podbudowy emulsją asfaltową 0,8 kg/m² - 1 633,34 m²;
Warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC11W dla KR2, grubości 4 cm - 802,55 m²;
Skropienie nawierzchni drogowej emulsją asfaltową 0,5 kg/m² - 4 535,23 m²;
Warstwa ścieralna i wyrównująca z betonu asfaltowego AC11S dla KR2
grubości 4 cm - 4 430,41 m²;
Nawierzchnia z kruszywa naturalnego łamanego 0/31,5 - grub.po zagęszcz.8 cm (opaska) - 935,61 m²;
Oczyszczenie rowów z namułu o grub. 30 cm z wyprofilowaniem skarp rowu oraz wywozem nadmiaru gruntu - 3,96 m;
Kształtowanie muld trawiastych gł. 33 cm z wywozem urobku - 795,75 m;
zjazdy;
oznakowanie;
urządzenia obce;
Szczegółowy zakres prac określa dokumentacja techniczna i przedmiar robót.
Wykonawca ma obowiązek zapoznania się z dokumentacją techniczną na etapie postępowania
3.9.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
3 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6661004943
4.3.3.) Ulica: Toruńska 200
4.3.4.) Miejscowość: Koło
4.3.5.) Kod pocztowy: 62-600
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 493143,49 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00269731/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W trakcie wykonywania robót budowlanych zaistniała konieczność zaniechania części robót oraz wykonania robót dodatkowych których nie dało się przewidzieć na etapie składania oferty w w/w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
§ 9 ust. 1 Umowy otrzymuje nowe brzmienie:
"1. Wartość zamówienia ustala się w kwocie 553 694,80 zł brutto (słownie: pięćset pięćdziesiąt trzy tysiące sześćset dziewięćdziesiąt cztery złote 80/100), w tym: kwota netto: 450 158,37 zł (słownie: czterysta pięćdziesiąt tysięcy sto pięćdziesiąt osiem złotych 37/100), podatek VAT 23% tj. 103 536,43 zł (słownie: sto trzy tysiące pięćset trzydzieści sześć złotych 43/100)".
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 553694,80 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |