„Remont toalet w budynku Radia Opole S.A. w likwidacji”

Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Opolu „Radio Opole” S.A. w likwidacji

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00404141
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00404141/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-24 13:03
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-63586dab-1ccc-4e5c-81ef-409028c0990b
Identyfikator
7540013375
Ostatnia aktualizacja
2026-08-24

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404141 z dnia 2026-08-24

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Remont toalet w budynku Radia Opole S.A. w likwidacji”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Opolu „Radio Opole” S.A. w likwidacji

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 530916295

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Strzelców Bytomskich 8

1.4.2.) Miejscowość: Opole

1.4.3.) Kod pocztowy: 45-084

1.4.4.) Województwo: opolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.4.7.) Numer telefonu: 77 4 013 100

1.4.8.) Numer faksu: 77 4 543 656

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@radio.opole.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radio.opole.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-63586dab-1ccc-4e5c-81ef-409028c0990b

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404141

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00156191

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Remont toalet w budynku Radia Opole S.A. w likwidacji”

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest Remont toalet w budynku Radia Opole S.A. w likwidacji
Remont obejmuje wymianę instalacji wodno-kanalizacyjnej, instalacji elektrycznej oraz roboty budowlane. Remontem objęte są dwa piony w budynku Radia Opole S.A.
Wykonawca wykorzysta do przeprowadzenia remontu materiały posiadane przez Zamawiającego:
1. Gres szkliwiony czarny mat o wymiarach 60x60 cm. Grubość 9 mm klasa ścieralności III. Posiadana ilość wystarczającą na całość Zamówienia.
2. Gres szkliwiony biały mat o wymiarach 60x60 cm. Grubość 9 mm klasa ścieralności III. Posiadana ilość wystarczającą na całość Zamówienia.
3. Glazura błyszcząca, kolor biały, o wymiarach 29x89cm. Grubość 9 mm. Posiadana ilość wystarczającą na całość Zamówienia.
4. Stelaż pod zabudowę pneumatyczny z przyciskiem chromowanym. Wymiary: wys. 115,0 cm, szer. 50,0 cm, głębokość 15,0 cm. Posiadania ilość 6 szt.
5. Miska wisząca WC. Wymiary [cm]: 36x33x27,7. Posiadania ilość 6 szt. W tym jedna dla os. Niepełnosprawnych
6. Pisuar wiszący Wymiary [cm]: 35x30x68 Posiadania ilość 2szt.
7. Stelaż pod pisuar Posiadania ilość 2szt.
8. Umywalka Wymiary [cm]: 60x48 Posiadania ilość 4szt.
Wszystkie produkty są fabrycznie nowe.

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-16

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

4 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): RK-TECH Radosław Kwiecień

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7542938924

4.3.3.) Ulica: Gombrowicza 15

4.3.4.) Miejscowość: Opole

4.3.5.) Kod pocztowy: 45-533

4.3.6.) Województwo: opolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 239202,33 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00204915/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-24

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 239202,33 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane