„Przebudowa dachu w Szkole Podstawowej w Krzesławicach”
Szkoła Podstawowa w Krzesławicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00404238
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00404238/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-24 13:29
- Lokalizacja
- Krzesławice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8b1c69b1-21c7-404d-82f2-6beb0bc7569a
- Identyfikator
- 6811963008
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-24
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404238 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Przebudowa dachu w Szkole Podstawowej w Krzesławicach”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa w Krzesławicach
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001236176
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Krzesławice 146
1.4.2.) Miejscowość: Krzesławice
1.4.3.) Kod pocztowy: 32-415
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: krzeslawice@raciechowice.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zs4krzeslawice.manifo.com/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych – jednostka oświatowa.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b1c69b1-21c7-404d-82f2-6beb0bc7569a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404238
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00252337
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Przebudowa dachu w Szkole Podstawowej w Krzesławicach”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa dachu w Szkole Podstawowej w Krzesławicach””
Zakres robót: Remont dachu na Szkole Podstawowej w Krzesławicach polegający na wymianie
istniejącego pokrycia dachowego. Miejsce realizacji zadania: Krzesławice 146, 32-415 Raciechowice. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - zakres oraz warunki zawiera
dokumentacja załączona do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2026-06-29 do 2026-08-204.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): KESON P. CABAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 527812773
4.3.4.) Miejscowość: Łabowa
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 374364,79 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00318687/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-13
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 374364,79 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |