„Program „Ogrodzenie” - Przebudowa ogrodzenia Przedszkola Publicznego nr 8.

Miasto Włocławek - Urząd Miasta Włocławek

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00404254
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00404254/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-24 13:33
Lokalizacja
Włocławek, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-673e6ee1-c088-436e-b969-e45e8f89fdad
Identyfikator
8883031255
Ostatnia aktualizacja
2026-08-24

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wznoszenie ogrodzeń

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404254 z dnia 2026-08-24

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Program „Ogrodzenie” - Przebudowa ogrodzenia Przedszkola Publicznego nr 8.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Miasto Włocławek - Urząd Miasta Włocławek

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866910

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Zielony Rynek 11/13

1.4.2.) Miejscowość: Włocławek

1.4.3.) Kod pocztowy: 87-800

1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.4.7.) Numer telefonu: +48 (54) 414 40 00

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.wloclawek.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wloclawek.eu

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-673e6ee1-c088-436e-b969-e45e8f89fdad

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404254

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00185672

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Program „Ogrodzenie” - Przebudowa ogrodzenia Przedszkola Publicznego nr 8.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiot zamówienia stanowi robota budowlana obejmująca swoim zakresem rozbiórkę istniejącego ogrodzenia oraz budowę nowego ogrodzenia terenu Przedszkola Publicznego nr 8 we Włocławku.
Przedmiot zamówienia należy wykonać na podstawie projektu budowlano - wykonawczego sporządzonego przez pracownię projektową Evicon Ewa Łączyńska z siedzibą we Włocławku przy ul. Plac Wolności 1 lok. 116.
Zakres przedmiotu zamówienia:
- demontaż i roboty budowlane związane z wznoszeniem nowego ogrodzenia od strony ul. Targowej, wraz z furtką i bramą,
- demontaż i roboty budowlane związane z wznoszeniem nowego ogrodzenia od strony ul. Związków Zawodowych, wraz z furtką i bramą,
- roboty porządkowe i utylizacja materiałów z rozbiórki.
Długość ogrodzenia od strony ulicy Targowej: 31,17m.
Długość ogrodzenia od ulicy Związków Zawodowych 24,02m.

3.9.) Główny kod CPV: 45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-06

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

90 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Carbon - Mateusz Kwitliński

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 341445318

4.3.3.) Ulica: Grodzka 68B

4.3.4.) Miejscowość: Włocławek

4.3.5.) Kod pocztowy: 87-800

4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 216416,08 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00231777/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-04

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 216416,08 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane