Adaptacja pomieszczeń pod RTG oraz CT w Zespole Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu

Zespół Opieki Zdrowotnej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00404322
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00404322/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-24 13:49
Lokalizacja
Bolesławiec, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f43eed74-32b8-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
6121542507
Ostatnia aktualizacja
2026-08-24

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

ELWIRA WALERARaciborowice, PL · lot 0
388 800 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404322 z dnia 2026-08-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja pomieszczeń pod RTG oraz CT w Zespole Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000310338

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jeleniogórska, 4

1.5.2.) Miejscowość: Bolesławiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-700

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: asulkowska@szpitalboleslawiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalboleslawiec.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Adaptacja pomieszczeń pod RTG oraz CT w Zespole Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f43eed74-32b8-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404322

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00042465/48/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Adaptacja pomieszczeń pod RTG oraz CT w Zespole Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00341605

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Ze względu na rodzaj nasypu niewskazane i nie możliwe jest wykonanie nowej zabudowy we wskazanej lokalizacji. Zakupiony sprzęt w chwili obecnej jest magazynowy oraz biegnie jego termin gwarancji. Wobec tego Szpital Św. Łukasza został zobligowany do zawarcia umowy z innym obiektem świadczącym usługi tego typu, co powoduję dodatkowe koszty dla szpitala. Tomografia komputerowa zlokalizowana będzie w obecnych pomieszczeniach Szpitalnego Oddziału Ratunkowego a RTG w pomieszczeniach Przychodni. Inwestycja Przebudowy i rozbudowy Szpitalnego Oddziału Ratunkowego zakończyła się w roku 2023 a Przychodni Szpitalnej w 2021r. Adaptacja w/w pomieszczeń jest bardziej ekonomiczna niż wybudowanie nowego budynku.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 32/PN/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 360000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Adaptacja pomieszczeń pod RTG oraz CT w Zespole Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU BARTOSZ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6121202131

7.3.4) Miejscowość: Warta Bolesławiecka

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 388800 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 28 dni

2026-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane