Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Chruślina
Gmina Józefów nad Wisłą
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00404338
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00404338/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-24 13:52
- Lokalizacja
- Józefów nad Wisłą, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-21566e26-2747-4932-a28a-771e5da19736
- Identyfikator
- 7171801294
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-24
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404338 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Chruślina
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Józefów nad Wisłą
1.2.) Oddział zamawiającego: Józefów nad Wisłą
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019715
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Opolska 33F
1.4.2.) Miejscowość: Józefów nad Wisłą
1.4.3.) Kod pocztowy: 24-340
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminajozefow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gminajozefow.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-21566e26-2747-4932-a28a-771e5da19736
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404338
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00219746
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Chruślina
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
4.1. Przedmiotem inwestycji jest Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Chruślina
4.2. Zakres robót obejmuje:
Modernizację (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Chruślina na odcinku od km 0+010 do km 0+724, na długości 0,714 km, w szczególności:
a) Roboty kwalifikowalne, które obejmują w szczególności:
mechaniczne oczyszczenie nawierzchni bitumicznej wraz z odkryciem krawędzi jezdni
wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego warstwa wyrównawcza/wzmacniająca
wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego warstwa wiążąca
wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego warstwa ścieralna
wykonanie pobocza drogi z kruszywa łamanego
b) Roboty niekwalifikowalne, które obejmują w szczególności:
roboty przygotowawcze i rozbiórkowe
rozbiórka przepustów betonowych
mechaniczne usunięcie warstwy ziemi na poboczu drogi
wykonanie podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem
wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego
ułożenie przepustów pod koroną drogi
wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego warstwa wyrównawcza/wzmacniająca
wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego warstwa wiążąca
wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego warstwa ścieralna
wykonanie pobocza drogi z kruszywa łamanego
oznakowanie pionowe
inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza
3.9.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
2 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PPTHU ROLBUD i Kopalnia Piasku Roman Madejek
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL 717 000 77 37
4.3.4.) Miejscowość: Godów
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 347726,69 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00292310/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-14
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
konieczność wykonania niezbędnych robót dodatkowych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
konieczność wykonania niezbędnych robót dodatkowych w postaci:
1. obustronne poszerzenia (stopy) z mieszanki związanej cementem z wytwórni C3/4 o grub. 20 cm wraz z warstwą kruszywa łamanego 0-31,5 mm o gr. 5 cm,
2. wykonanie warstwy wzmacniającej z kruszywa łamanego frakcji 0-31,5 mm gr. 12 cm po zagęszczeniu,
3. wykonanie pakietu asfaltowego o łącznej gr. 9 cm (w-wa wiążąca z AC 16 W 50/70 KR 1/2 gr. 5 cm w miejsce w-wy 4 cm z AC 11 W 50/70 KR 1/2, w-wa ścieralna z AC 11 S 50/70 KR 1/2 gr. 4 cm w miejsce w-wy 3 cm z AC 8 S 50/70 KR 1/2)
Zmiana spowodowana jest okolicznościami, których zamawiający, działając z należytą starannością, nie mógł przewidzieć, zmiana nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy. Łączna wartość zmian nie przekracza 50% wartości pierwotnej umowy.
Roboty dodatkowe nie były przewidziane w zakresie podstawowym umowy z uwagi, że nie można było ich przewidzieć.
5.4.6.) Wartość zmiany: 173452,80
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 521179,49 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający informuje, iż zamówienie jest dofinansowane ze środków celowych budżetu Województwa Lubelskiego w ramach budowy lub modernizacji (przebudowy) dróg dojazdowych do gruntów rolnych.| 2026-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |