ZZP.260.1.16.2026_Wykonanie roboty budowlanej polegającej na przebudowie dwóch szatni zawodniczych w hali sportowo-widowiskowej GLOBUS

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00404432
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00404432/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-24 14:15
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3601ffbc-c26f-4313-a541-3efd782ef846
Identyfikator
7123253742
Ostatnia aktualizacja
2026-08-24

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie wentylacjiRoboty izolacyjneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404432 z dnia 2026-08-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ZZP.260.1.16.2026_Wykonanie roboty budowlanej polegającej na przebudowie dwóch szatni zawodniczych w hali sportowo-widowiskowej GLOBUS

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060972765

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Filaretów 44

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-609

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 81 466 51 00

1.5.8.) Numer faksu: 81 466 51 01

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: osrodek@mosir.lublin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mosir.lublin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1339665

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ZZP.260.1.16.2026_Wykonanie roboty budowlanej polegającej na przebudowie dwóch szatni zawodniczych w hali sportowo-widowiskowej GLOBUS

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3601ffbc-c26f-4313-a541-3efd782ef846

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404432

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00066260/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa dwóch szatni zawodniczych w hali Globus

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00335815

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZP.260.1.16.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 350000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie roboty budowlanej polegającej na przebudowie dwóch szatni zawodniczych w hali sportowo-widowiskowej GLOBUS, zgodnie z dokumentacją techniczną
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
a) Branża budowlana:
- rozbiórka i demontaż: ścian działowych, okładzin ścian i posadzek, urządzeń sanitarnych
- wykonanie rozkuć i otworów w przegrodach budowlanych,
- wykonanie przemurowań,
- wykonanie ścian działowych,
- wykonanie tynków i zabudów instalacji,
- wykonanie warstw posadzkowych,
- wykonanie hydroizolacji na posadzce i ścianach,
- wykonanie kabin ustępowych z elementów systemowych,
- montaż sufitów podwieszanych,
- wykonanie okładzin ścian i posadek,
- wymiana i montaż nowej stolarki drzwiowej,
- malowanie ścian,
- roboty wykończeniowe i odtworzeniowe,
- dostawa i montaż urządzeń sanitarnych – biały montaż,
- dostawę i montaż wyposażenia – dozowniki na mydło, suszarki, kosze na śmieci itp.
b) Branża sanitarna:
- Roboty demontażowe,
- wykonanie nowej instalacji kanalizacji sanitarnej wraz z przebudową stanu istniejącego:
- roboty ziemne wykopowe i wykonanie podłoży pod kanały,
- montaż rurociągów instalacji kanalizacji sanitarnej,
- montaż wpustów i odwodnieni liniowych, przyborów sanitarnych.
- wykonanie prób szczelności,
- wykonanie szczelnych przejść przez dach i innych robót towarzyszących.
- wykonanie nowej instalacji wodociągowej wraz z przebudową stanu istniejącego,
- montaż rurociągów instalacji wodociągowych,
- montaż armatury w instalacjach wodociągowych,
- wykonanie prób ciśnieniowych i innych sprawdzeń,
- wykonanie izolacji termicznej i przeciw roszeniowej,
- wykonanie szczelnych przejść przez dach i innych robót towarzyszących.
- wykonanie instalacji grzewczej wraz z przebudową stanu istniejącego,
- montaż rurociągów instalacji centralnego ogrzewania,
- montaż armatury instalacji centralnego ogrzewania,
- montaż grzejników,
- wykonanie szczelnych przejść przez dach i innych robót towarzyszących.
- płukania, próby i rozruch.
- wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej wraz z przebudową stanu istniejącego,
- dostawę urządzeń wentylacyjnych oraz agregatu chłodniczego,
- montaż kanałów wentylacyjnych z zawieszeniami,
- montaż central nawiewno-wywiewnych z odzyskiem ciepła,
- montaż galanterii wentylacyjnej,
- izolacje termiczno-akustyczne kanałów wentylacyjnych,
- montaż agregatu chłodniczego,
- montaż instalacji freonowej z izolacją.
- wykonanie instalacji odprowadzania skroplin.
- wykonanie prób i rozruchu instalacji.
- Prace towarzyszące
- wykonanie otworów, obróbek na potrzeby instalacji wentylacyjnej,
- demontaż sufitów podwieszanych i ponowny montaż,
- malowanie poprawkowe,
- wykonanie szczelnych przejść przez dach,
- System zdalnego podglądu i modyfikacji parametrów pracy:
- podłączenie centrali wentylacyjnej do sieci LAN w celu zdalnego podglądu i modyfikacji parametrów oraz nadzoru nad stanami pracy systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Na ekranie użytkownik winien móc monitorować aktualne informacje o ich statusie, kluczowe parametry, m.in. wydajność nawiewu i wywiewu, temperatura, wybór trybu pracy, okno alarmów. System winien również przedstawiać wizualizację przedstawiającą schemat ideowy każdej z central, który w przejrzysty sposób ukazuje rozmieszczenie i stan poszczególnych elementów w sposób graficzny.
Na panelu winna być dostęp do opcji umożliwiającej zmianę trybów pracy systemów. System winien umożliwiać Użytkownikowi dostosowanie parametrów pracy do aktualnych potrzeb obiektu.
c) Branża elektryczna:
- demontaż instalacji elektrycznych,
- wykonanie instalacji zasilania gniazd i siły,
- wykonanie instalacji oświetlenia (ogólnego i awaryjnego wraz z podświetlanymi znakami bezpieczeństwa),
- wykonanie zasilania centrali wentylacyjnej,
- wykonanie zasilania tablicy rozdzielczej podgrzewania rur na dachu
- wykonanie zasilania agregatu zewnętrznego klimatyzacji na dachu,
- wykonanie instalacji tablicy rozdzielczej TRS,
- wykonanie instalacji połączeń wyrównawczych i uziemienia
- dostosowanie istniejącej Instalacji Sygnalizacji pożaru SSP i Dźwiękowy System Ostrzegawczy DSO,
- uruchomienie i synchronizacja instalacji, pomiary końcowe.
3. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia oraz jego opis zawarto w dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 554918,19 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 554918,19 PLN

2026-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane