Budowa magazynu na potrzeby obrony cywilnej
Gmina Dłutów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00404514
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00404514/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-24 14:33
- Lokalizacja
- Dłutów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4e73b45b-a77d-4874-b501-b117f3f72282
- Identyfikator
- 7311914326
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-24
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404514 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa magazynu na potrzeby obrony cywilnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dłutów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647960
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pabianicka 25
1.5.2.) Miejscowość: Dłutów
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-081
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dlutow@dlutow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dlutow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4e73b45b-a77d-4874-b501-b117f3f722821.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa magazynu na potrzeby obrony cywilnej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4e73b45b-a77d-4874-b501-b117f3f72282
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404514
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00000938/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Budowa magazynu na potrzeby obrony cywilnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00337119
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ.271.9.2026.AK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie polegające na wykonaniu kompletnej dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, pełnieniu nadzoru autorskiego oraz realizacji robót budowlanych dla wykonania zadania pn.: „Budowa magazynu na potrzeby obrony cywilnej” w systemie zaprojektuj i wybuduj tj. zaprojektowanie a następnie wykonanie robót budowlanych wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa niezbędnych uzgodnień, opinii, zgód, pozwoleń, decyzji jak i wszelkich prac budowlano-montażowych dot. robót opisanych w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) oraz niewymienionych, a koniecznych do prawidłowej realizacji zamówienia wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie/zawiadomienia o zakończeniu robót (jeśli będzie wymagane obowiązującymi przepisami prawa budowlanego). Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wybudowanie budynku magazynowego, przeznaczonego do magazynowania materiałów i sprzętu w ramach zabezpieczenia logistycznego gminy na wypadek sytuacji kryzysowych. Magazyn będzie pełnił funkcję centrum logistycznego Gminy Dłutów w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025–2026.
2. Zakres prac obejmuje w szczególności:
1) sporządzenie projektu budowlanego i uzyskanie dla niego wynikających z przepisów: opinii, zgód, uzgodnień i pozwoleń;
2) sporządzenie projektu technicznego w standardzie projektu wykonawczego oraz specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót dla wszystkich występujących branż;
3) wykonanie robót budowlanych na podstawie powyższych projektów i specyfikacji technicznych.
3. Wymagania odnośnie opracowania dokumentacji projektowej w następujących branżach:
1) branża ogólnobudowlana (architektura, konstrukcja, instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjna);
2) usunięcie kolizji z istniejącym uzbrojeniem technicznym – jeżeli rozwiązania projektowe będą tego wymagały.
4. Inwestycja realizowana będzie w Dłutowie, ul. Główna 71, 95-081 Dłutów, działka nr ewid. 32/5 obręb Dłutów PGR.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiący załącznik nr 9 do SWZ. PFU do niniejszej SWZ służy do ustalenia planowanych kosztów prac projektowych i robót budowlanych oraz prawidłowego przygotowania oferty.
PFU określa rodzaj, zakres i technologię zamówienia niezbędnego do wykonania przedmiotowego zadania.
ciąg dalszy w rozdziale III SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45213221-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy magazynów
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
35120000-1 - Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa
45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 260 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych – dalej ustawa Pzp (Dz. U. z 2026 r. poz. 793) Zamawiający informuje o unieważnieniu przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.Na podstawie art. 255 pkt 1 Ustawy Pzp „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |