Budowa żłobka w Chwaszczynie w ramach programu Maluch + (w formule zaprojektuj i wybuduj)

Gmina Żukowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00404534
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00404534/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-24 14:38
Lokalizacja
Żukowo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-54939f42-316e-445e-b7bb-66a5397d299b
Identyfikator
5890011654
Ostatnia aktualizacja
2026-08-24

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie zagospodarowania terenu

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404534 z dnia 2026-08-24

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa żłobka w Chwaszczynie w ramach programu Maluch +
(w formule zaprojektuj i wybuduj)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Żukowo

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675095

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Gdańska 52

1.4.2.) Miejscowość: Żukowo

1.4.3.) Kod pocztowy: 83-330

1.4.4.) Województwo: pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ugzukowo@zukowo.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zukowo.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54939f42-316e-445e-b7bb-66a5397d299b

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404534

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00627627

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022–2029

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Budowa żłobka w Chwaszczynie w ramach programu Maluch +
(w formule zaprojektuj i wybuduj)

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: Budowa żłobka w Chwaszczynie w ramach programu Maluch + (w formule zaprojektuj i wybuduj) polegającego na zaprojektowaniu i wybudowaniu budynku żłobka wraz z zagospodarowaniem terenu w Chwaszczynie na dz. nr 571/9 ob. Chwaszczyno w technologii modułowej. W ramach zamówienia wykonawca opracuje kompletną dokumentację projektową, uzyska niezbędne decyzje zezwalające na realizację robót budowlanych, wykona roboty budowlane w technologii modułowej oraz uzyska pozwolenie na użytkowanie wybudowanego obiektu.

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-13

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

360 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): JSB Construction PPHU Jolanta Sekuła

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8111686134

4.3.3.) Ulica: Potokowa 12A/1

4.3.4.) Miejscowość: Banino

4.3.5.) Kod pocztowy: 80-297

4.3.6.) Województwo: pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 5140870,01 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00103502/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Nie

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 3

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Omyłka pisarska polegająca na błędnym wskazaniu nr działki

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zmieniono błędny nr działki z 571/9, na prawidłowy nr 571/19

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Wykonanie robót dodatkowych oraz wydłużenie terminu realizacji zadania

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Wykonawca dodatkowo ma wykonać dokumentację badań podłoża gruntowego, dokumentację projektową placu zabaw w nowej lokalizacji oraz wymienić grunt pod płytę fundamentową. Wydłużenie terminu realizacji zadania do dnia 19.04.2026 r.

5.4.6.) Wartość zmiany: 52398

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.4.2.) Numer zmiany: 3

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Wydłużenie terminu realizacji zadnia

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Wydłużenie do dnia 13.05.2026 r.

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 951774,91 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Nie

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Na dzień dzisiejszy nie dokonano rozliczenia Wykonawcy. Rozliczenie zostanie przeprowadzone po zakończeniu inwentaryzacji.
2026-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane