Przebudowa budynku remizy OSP w Krzeszowie

GMINA KRZESZÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00404536
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00404536/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-24 14:38
Lokalizacja
Krzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-54cb8fae-c52b-41fc-8b20-bedc2a085059
Identyfikator
6020009697
Ostatnia aktualizacja
2026-08-24

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneBetonowanieRoboty murarskie i murowePokrywanie podłóg i ścianTynkowanieRoboty malarskieRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404536 z dnia 2026-08-24

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa budynku remizy OSP w Krzeszowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA KRZESZÓW

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409436

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Rynek 2

1.4.2.) Miejscowość: Krzeszów

1.4.3.) Kod pocztowy: 37-418

1.4.4.) Województwo: podkarpackie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.4.7.) Numer telefonu: 158798352

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@krzeszow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.krzeszow.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54cb8fae-c52b-41fc-8b20-bedc2a085059

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404536

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00407557

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Przebudowa budynku remizy OSP w Krzeszowie

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest gruntowna przebudowa budynku remizy OSP w Krzeszowie, z jednoczesną zmianą sposobu użytkowania części obiektu. Zostanie wymieniona część stolarki okiennej i ślusarki drzwiowej. W budynku zostanie przebudowana duża sala zebrań z której zostaną wydzielone pokoje wraz z łazienkami oraz z zakupem niezbędnego wyposażenia. Budynek zostanie poddany termomodernizacji, zostanie przebudowana wewnętrzna instalacja elektryczna, wod. – kan. oraz centralnego ogrzewania. W budynku przewidziano montaż pompy ciepła wraz z rozbudową instalacji fotowoltaicznej. W części garażowej planuje się wymianę istniejących bram garażowych.

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45262300-4 - Betonowanie

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-31

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

20 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Handlowo – Usługowy Kazimierz Szewczyk

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 865-137-32-84

4.3.4.) Miejscowość: Jeżowe

4.3.6.) Województwo: podkarpackie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 2249507,88 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00003857/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-12

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 3

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Roboty dodatkowe

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zakresem rzeczowym przedmiotu umowy jest gruntowna przebudowa budynku remizy OSP w Krzeszowie, z jednoczesną zmianą sposobu użytkowania części obiektu. Zostanie wymieniona część stolarki okiennej i ślusarki drzwiowej. W budynku zostanie przebudowana duża sala zebrań z której zostaną wydzielone pokoje wraz z łazienkami oraz z zakupem niezbędnego wyposażenia. Budynek zostanie poddany termomodernizacji, zostanie przebudowana wewnętrzna instalacja elektryczna, sanitarna, wod. – kan. oraz centralnego ogrzewania. W budynku przewidziano wymianę pieca gazowego. W pomieszczeniach przewidzianych do remontu należy wyburzyć istniejące wylewki cementowe oraz wykonać nowe. Ściany otynkowane tynkiem cementowym kat. I lub II należy wykończyć tynkiem III kat. W części garażowej planuje się wymianę istniejących bram garażowych

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Zmiana terminu w związku ze zwiększeniem zakresu

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zakresem rzeczowym przedmiotu umowy jest gruntowna przebudowa budynku remizy OSP w Krzeszowie, z jednoczesną zmianą sposobu użytkowania części obiektu. Zostanie wymieniona część stolarki okiennej i ślusarki drzwiowej. W budynku zostanie przebudowana duża sala zebrań z której zostaną wydzielone pokoje wraz z łazienkami oraz z zakupem niezbędnego wyposażenia. Budynek zostanie poddany termomodernizacji, zostanie przebudowana wewnętrzna instalacja elektryczna, sanitarna, wod. – kan. oraz centralnego ogrzewania. W budynku przewidziano wymianę pieca gazowego. W pomieszczeniach przewidzianych do remontu należy wyburzyć istniejące wylewki cementowe wraz z izolacją z płyt pilśniowych oraz wykonać nowe wylewki. Ściany otynkowane tynkiem cementowym kat. I lub II należy wykończyć tynkiem III kat. W części garażowej planuje się wymianę istniejących bram garażowych

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 3

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Roboty dodatkowe

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Dodatkowo zostaje zlecona:
• budowa schodów zewnętrznych stalowych,
• wykonanie jednolitej okładziny schodów wewnętrznych z płytek gresowych,
• montaż schodów strychowych nożycowych o odporności ogniowej EI 30,
• demontaż i montaż nowych barierek na schodach wewnętrznych i na balkonie,
• zamurowanie fragmentu otworu okiennego i montaż nowego okna PCV,
• wykonanie sufitów podwieszanych w korytarzu na 1 piętrze,
• rozbudowa i modernizacja instalacji wodociągowej,
• przebudowa przykanalika kanalizacji sanitarnej

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2586933,06 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane