Przebudowa i modernizacja dróg gminnych w m. Cewków, Moszczanica i Stary Dzików

GMINA STARY DZIKÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00404563
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00404563/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-24 14:44
Lokalizacja
Stary Dzików, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2c68aa9c-6630-4f9f-b82e-4fd4752ac616
Identyfikator
7931503540
Ostatnia aktualizacja
2026-08-24

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404563 z dnia 2026-08-24

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa i modernizacja dróg gminnych w m. Cewków, Moszczanica
i Stary Dzików

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA STARY DZIKÓW

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900594

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Kościuszki 79

1.4.2.) Miejscowość: Stary Dzików

1.4.3.) Kod pocztowy: 37-632

1.4.4.) Województwo: podkarpackie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@starydzikow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.starydzikow.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c68aa9c-6630-4f9f-b82e-4fd4752ac616

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404563

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00410952

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Przebudowa i modernizacja dróg gminnych w m. Cewków, Moszczanica
i Stary Dzików

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest :
a) wykonanie robót budowlanych na podstawie zgłoszeń budowlanych dróg w miejscowości Cewków i Stary Dzików – etap I, obejmujących:
- przebudowę drogi gminnej w m. Cewków w km 0+000-0+050,
- przebudowę drogi gminnej w m. Stary Dzików – w km 0+000-0+197 sięgacz km 0+000-0+209,
- przebudowę drogi gminnej ul. Leśna w m. Stary Dzików w km 0+000-0+384,
b) opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj, na podstawie, której możliwa będzie realizacja budowy zarówno pod względem formalno-prawnym jak i technicznym oraz wykonanie robót zgodnie z tą dokumentacją zadania pn. „Przebudowa i modernizacja dróg gminnych w m. Cewków, Moszczanica i Stary Dzików” na podstawie Programu Funkcjonalno-Użytkowego, stanowiącego załącznik do niniejszej SWZ dla dróg w miejscowości Moszczanica i Cewków – etap II, obejmujących:
- przebudowę drogi gminnej w m. Moszczanica w km 0+000-1+219,
- przebudowę drogi gminnej w m. Cewków w km 0+000-0+770.

3.9.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-21

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

320 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): STRABAG Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210421928

4.3.3.) Ulica: Parzniewska

4.3.4.) Miejscowość: Pruszków

4.3.5.) Kod pocztowy: 05-800

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1592529,17 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00505067/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-28

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1592529,17 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane