„Wykonanie prac remontowych w budynkach Uzdrowiska Rabka S.A. – Budynek Zakładu Przyrodoleczniczego – wymiana stolarki okiennej PVC i okiennej oraz drzwiowej Aluminiowej”
"UZDROWISKO RABKA" SPÓŁKA AKCYJNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00404585
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00404585/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-24 14:50
- Lokalizacja
- Rabka-Zdrój, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b6f7dca9-c2f5-46a6-87d7-8369263f44a1
- Identyfikator
- 7350008661
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-24
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404585 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie prac remontowych w budynkach Uzdrowiska Rabka S.A. – Budynek Zakładu Przyrodoleczniczego – wymiana stolarki okiennej PVC i okiennej oraz drzwiowej Aluminiowej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "UZDROWISKO RABKA" SPÓŁKA AKCYJNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491971074
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Orkana 49
1.5.2.) Miejscowość: Rabka-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-700
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@uzdrowisko-rabka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uzdrowisko-rabka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b6f7dca9-c2f5-46a6-87d7-8369263f44a11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Spółka Akcyjna z udziałem Skarbu Państwa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie prac remontowych w budynkach Uzdrowiska Rabka S.A. – Budynek Zakładu Przyrodoleczniczego – wymiana stolarki okiennej PVC i okiennej oraz drzwiowej Aluminiowej”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b6f7dca9-c2f5-46a6-87d7-8369263f44a1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404585
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033063/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 „Wykonanie prac remontowych w budynkach Uzdrowiska Rabka S.A. – Budynek Zakładu Przyrodoleczniczego – wymiana stolarki okiennej PVC i okiennej oraz drzwiowej Aluminiowej”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00383709
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.17.TP.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na Wykonaniu prac remontowych w budynkach Uzdrowiska Rabka S.A. – Budynek Zakładu Przyrodoleczniczego
– wymiana stolarki okiennej PVC i okiennej oraz drzwiowej Aluminiowej,
- wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w wybranych pomieszczeniach budynku ZPL wraz z obróbką wewnętrzną i zewnętrzną szpalet, montażem parapetów wewnętrznych oraz utylizacją materiałów z demontażu.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia określony został w niniejszym dokumencie w szczególności w przedmiarze robót. Z uwagi na ryczałtowy charakter wynagrodzenia wykonawcy przedmiary mają charakter wyłącznie pomocniczy celem złożenia oferty. Wykonawca zobowiązany będzie wykonać cały opisany zakres robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty| 2026-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |