E-usługi publiczne w Gminach: Gryfów Śląski, Lubomierz i Mirsk
Gmina Mirsk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00404574
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00404574/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-24 14:46
- Lokalizacja
- Mirsk, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-861735d7-2c56-47e2-b4b2-31d56dbd1b00
- Identyfikator
- 6161008487
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-24
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404574 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
E-usługi publiczne w Gminach: Gryfów Śląski, Lubomierz i Mirsk
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mirsk
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821693
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Plac Wolności 39
1.4.2.) Miejscowość: Mirsk
1.4.3.) Kod pocztowy: 59-630
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@mirsk.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mirsk.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-861735d7-2c56-47e2-b4b2-31d56dbd1b00
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404574
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00101026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027, Priorytet nr 6: „Fundusze Europejskie bliżej mieszkańców Dolnego Śląska”, Działania nr 6.1. – „Rozwój lokalny- strategie ZIT”, projekt pn. „E-usługi publiczne w Gminach: Gryfów Śląski, Lubomierz i Mirsk” o numerze: FEDS.06.01-IZ.00-0026/25
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
E-usługi publiczne w Gminach: Gryfów Śląski, Lubomierz i Mirsk
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Części 2: Modernizacja infrastruktury niezbędnej do świadczenia usług cyfrowych w jednostkach podległych Gminy Mirsk
3.9.) Główny kod CPV: 32428000-9 - Modernizacja sieci
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
72710000-0 - Usługi w zakresie lokalnej sieci komputerowej
32422000-7 - Elementy składowe sieci
32410000-0 - Lokalna sieć komputerowa
45000000-7 - Roboty budowlane
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45312300-0 - Instalowanie anten
45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-24
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-07-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BIELAK - SYSTEMY Grzegorz Bielak
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 020416015
4.3.4.) Miejscowość: Proszówka
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 133955,67 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00214987/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 133955,67 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Usługi |