Budowa żłobka dla 48 dzieci w miejscowości Wrocanka przy Szkole Podstawowej na nieruchomości stanowiącej działki ewidencyjne nr 1000 i 994

Gmina Miejsce Piastowe

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00404645
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00404645/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-24 15:03
Lokalizacja
Miejsce Piastowe, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-561c589d-22ee-4c2c-831c-8869571779c3
Identyfikator
6842380130
Ostatnia aktualizacja
2026-08-24

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęUsługi pomiaroweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneFundamentowanieCementowanieRoboty murarskie i muroweKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty izolacyjneRoboty ciesielskieWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty malarskiePokrywanie podłóg i ścianInstalowanie sufitów podwieszanychMontaż konstrukcji metalowychRoboty budowlane w zakresie dróg pieszychRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty instalacyjne gazoweRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalacje zasilania elektrycznegoMontaż instalacji piorunochronnejInstalacyjne roboty elektrotechniczneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeBetonowanieRoboty murarskieRoboty w zakresie stolarki budowlanej

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404645 z dnia 2026-08-24

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa żłobka dla 48 dzieci w miejscowości Wrocanka przy Szkole Podstawowej na nieruchomości stanowiącej działki ewidencyjne nr 1000 i 994

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejsce Piastowe

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440583

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Dukielska 14

1.4.2.) Miejscowość: Miejsce Piastowe

1.4.3.) Kod pocztowy: 38-430

1.4.4.) Województwo: podkarpackie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@miejscepiastowe.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.miejscepiastowe.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-561c589d-22ee-4c2c-831c-8869571779c3

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404645

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00641504

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 pn. Program rozwoju instytucji opieki nad dziecmi w wieku do 3 lat "MALUCH+" 2022-2029 wspólfinasowanego z Krajowego Planu na rzecz Odbudowy i Zwiekszenia Odporności

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Budowa żłobka dla 48 dzieci w miejscowości Wrocanka przy Szkole Podstawowej na nieruchomości stanowiącej działki ewidencyjne nr 1000 i 994

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest budowę wolno stojącego, dwukondygnacyjnego (parter i poddasze), niepodpiwniczonego budynku żłobka gminnego przeznaczonego dla 48 dzieci wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Teren inwestycji obejmuje działki o nr ewid. 994 i 1000 znajdujące się w miejscowości Wrocanka, ul. Długa 19, gmina Miejsce Piastowe.
2. Zakres robót obejmuje w szczególności :
1) roboty przygotowawcze;
2) przebudowę gazociągu;
3) przebudowę sieci wodociągowej z hydrantem i budowę przyłącza wody;
4) budowa przyłącza kanalizacji sanitarnej;
5) rozbudowę zewnętrznej instalacji kanalizacji deszczowej;
6) roboty ziemne;
7) wykonanie drogi dojazdowej wraz ze zjazdem;
8) utwardzenie terenu, budowa miejsc postojowych i wykonanie placu manewrowego, wykonanie nawierzchni z kostki brukowej;
9) roboty fundamentowe;
10) roboty zbrojeniowe;
11) wykonanie konstrukcji betonowych;
12) montaż windy osobowej;
13) roboty murarskie;
14) roboty izolacyjne, dociepleniowe;
15) roboty ciesielskie;
16) roboty tynkarskie, elewacyjne, malarskie;
17) roboty posadzkowe;
18) licowanie ścian;
19) osadzenie stolarki okiennej i drzwiowe;
20) wykonanie dachu;
21) montaż pompy ciepła oraz wykonanie instalacji fotowoltaicznej;
22) wykonanie wewnętrznej instalacji:
a) gazowej,
b) centralnego ogrzewania,
c) wodociągowej,
d) kanalizacji sanitarnej,
e) elektrycznej,
f) odgromowej,
g) wentylacji mechanicznej,
23) elementy wykończeniowe (m.in. płytki, tapety, wykładziny, okładziny, itp.);
24) strojenie, konfiguracja, programowanie zamontowanych urządzeń;
25) sadzenie drzew i krzewów liściastych oraz wykonanie trawników;
26) wykonanie ogrodzenia;
27) wykonanie nawierzchni z kostki brukowe
28) inne roboty konieczne do wykonania całości zadania.
29) inwentaryzację powykonawczą,
30) uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowane budynku oraz pozostałej dokumentacji niezbędnej do uzyskania wpisu do rejestru żłobków i klubów dziecięcych

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

71355000-1 - Usługi pomiarowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262210-6 - Fundamentowanie

45262360-2 - Cementowanie

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45262300-4 - Betonowanie

45262522-6 - Roboty murarskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-03

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

14 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): AGZ sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6842372745

4.3.3.) Ulica: Gen. Hallera 6/3

4.3.4.) Miejscowość: Krosno

4.3.5.) Kod pocztowy: 38-400

4.3.6.) Województwo: podkarpackie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 5043000,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00156906/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-29

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 3

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Zmiana umowy dotyczyła zmiany Przedstawiciela Zamawiającego.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Przedmiotem zamówienia jest budowę wolno stojącego, dwukondygnacyjnego (parter i poddasze), niepodpiwniczonego budynku żłobka gminnego przeznaczonego dla 48 dzieci wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Teren inwestycji obejmuje działki o nr ewid. 994 i 1000 znajdujące się w miejscowości Wrocanka, ul. Długa 19, gmina Miejsce Piastowe.

5.4.6.) Wartość zmiany: 0,00

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Z uwagi, iż wiele kwestii projektowych dotyczących stolarki okiennej, elementów elewacji w zakresie detali stalowych, konstrukcji dachu i jego pokrycia wymagało doprecyzowania przez projektanta przedmiotowej inwestycji prace odbiorowe zostały przesunięte na styczeń 2026 r.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Przedmiotem zamówienia jest budowę wolno stojącego, dwukondygnacyjnego (parter i poddasze), niepodpiwniczonego budynku żłobka gminnego przeznaczonego dla 48 dzieci wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Teren inwestycji obejmuje działki o nr ewid. 994 i 1000 znajdujące się w miejscowości Wrocanka, ul. Długa 19, gmina Miejsce Piastowe.

5.4.6.) Wartość zmiany: 0,00

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 3

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Wystąpienie niezbędnych robót dodatkowych, które nie były ujęte w podstawowym zamówieniu. Zakres robót dodatkowych nie został przewidziany do realizacji lecz wynikł w trakcie realizacji zadania.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Przedmiotem zamówienia jest budowę wolno stojącego, dwukondygnacyjnego (parter i poddasze), niepodpiwniczonego budynku żłobka gminnego przeznaczonego dla 48 dzieci wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Teren inwestycji obejmuje działki o nr ewid. 994 i 1000 znajdujące się w miejscowości Wrocanka, ul. Długa 19, gmina Miejsce Piastowe.

5.4.6.) Wartość zmiany: 247079,69

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 5290079,69 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane