Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Stary Dzików
GMINA STARY DZIKÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00404673
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00404673/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-24 15:13
- Lokalizacja
- Stary Dzików, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-00324361-1350-11ef-a7f7-6221b72ad4fc
- Identyfikator
- 7931503540
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-24
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404673 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Stary Dzików
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA STARY DZIKÓW
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900594
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Kościuszki 79
1.4.2.) Miejscowość: Stary Dzików
1.4.3.) Kod pocztowy: 37-632
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@starydzikow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.starydzikow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-00324361-1350-11ef-a7f7-6221b72ad4fc
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404673
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00326184
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Stary Dzików
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj, na podstawie, której możliwa będzie realizacja budowy zarówno pod względem formalno-prawnym jak i technicznym oraz wykonanie robót zgodnie z tą dokumentacją zadania pn. „Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Stary Dzików", na podstawie Programu Funkcjonalno-Użytkowego, stanowiącego załącznik do niniejszej SWZ.
2. Całość przedsięwzięcia podzielona została na:
1) Etap I – opracowanie dokumentacji technicznej wraz z niezbędnymi decyzjami administracyjnymi zezwalającymi na prowadzenie robót budowlanych.
2) Etap II – wykonanie robót budowlanych w oparciu o przyjętą przez Zamawiającego dokumentacje techniczną wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie lub zgłoszenie zakończenia robót budowlanych.
3.9.) Główny kod CPV: 45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-16
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
450 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Light On sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252968258
4.3.3.) Ulica: Zygmunta Krasińskiego 18/97
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 01-581
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 2300000 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00456330/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-04-24
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Przyczyną zmiany umowy było niewykonanie umowy przez Wykonawcę w terminie umownym
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wydłużono termin realizacji umowy do 563 dni od podpisania umowy
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Przyczyną zmiany umowy było niewykonanie umowy przez Wykonawcę w terminie umownym
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wydłużono termin realizacji umowy do 623 dni od podpisania umowy
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2300000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |