Przebudowa i remont dróg na terenie Gminy Lgota Wielka

GMINA LGOTA WIELKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00404692
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00404692/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-24 15:22
Lokalizacja
Lgota Wielka, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-462e6555-100d-4c64-b700-80c69b8dfa1e
Identyfikator
7722261311
Ostatnia aktualizacja
2026-08-24

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

3 przyznane

ZAKŁAD BUDOWLANO-DROGOWY "DUKT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWłoszczowa, PL · lot 0
162 215,23 PLN
RAFALIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWABlachownia, PL · lot 1
116 287,4 PLN
ZAKŁAD BUDOWLANO-DROGOWY "DUKT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWłoszczowa, PL · lot 2
238 628,68 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404692 z dnia 2026-08-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont dróg na terenie Gminy Lgota Wielka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LGOTA WIELKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648132

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Radomszczańska 60

1.5.2.) Miejscowość: Lgota Wielka

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-565

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@lgotawielka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lgotawielka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gwlgotawielka.e-zp.finn.pl/procurements/54/procurement

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa i remont dróg na terenie Gminy Lgota Wielka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-462e6555-100d-4c64-b700-80c69b8dfa1e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404692

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00629835/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Przebudowa i remont dróg na terenie Gminy Lgota Wielka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00302168

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AIZ.271.1.8.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 602182,67 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 zamówienia - Przebudowa drogi dojazdowej do pól w miejscowości Woźniki (nr ewidencyjny 165, 150) na odcinku o długości 498 mb.
Zakres robót obejmuje:
1) Wykonanie nawierzchni;
a) mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową istniejącej nawierzchni bitumicznej – zużycie emulsji 0,25 kg/m2,
b) wyrównanie istniejącej nawierzchni bitumicznej mieszanką mineralno – asfaltową z wbudowaniem mechanicznym AC16W – 100 kg/m2 (od 0+320 – 0+820) oraz – 75 kg/m2 (od 0+000 – 0+178 odcinek A),
c) mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową istniejącej nawierzchni bitumicznej – zużycie emulsji 0,25 kg/m2,
d) nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych – warstwa ścieralna o gr. 4 cm: AC11S KR 1-2. Nawierzchnię ścieralną wykonać pełną szerokością, bez szwów technologicznych.
2) Wykonanie zjazdów - Nawierzchnia z destruktu – warstwa 0/31,5 po zagęszczeniu gr. 15 cm
3) Wykonanie poboczy - Nawierzchnia poboczy z destruktu frakcji 0/31,5 warstwa górna po zagęszczeniu 15 cm
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi projekt techniczny, STWiORB oraz przedmiar robót.
W przypadku rozbieżności pomiędzy postanowieniami Dokumentacji projektowej oraz niniejszej SWZ (w szczególności projektowanych postanowień umowy) przyjmuje się, że pierwszeństwo mają zapisy SWZ.
Uwaga:
Z uwagi na przyjęty charakter wynagrodzenia Wykonawcy (ryczałt) przedmiar robót pełni wyłącznie funkcję informacyjną i nie stanowi podstawy do obliczenia ceny przez Wykonawcę.
Przed rozpoczęciem robót Wykonawca zobowiązany jest oznakować teren budowy (tablice informacyjne, ostrzegawcze).
Prace uzupełniające wymagane przez Zamawiającego (Odrębnie dla części 1, 2, 3 zamówienia):
1) Wykonanie pełnej obsługi geodezyjnej inwestycji (na dzień odbioru Wykonawca winien dysponować mapą geodezyjną powykonawczą z potwierdzeniem wniesienia do zasobu geodezyjnego),
2) Wykonanie dokumentacji odbiorowej w języku polskim zawierającej co najmniej:
a) oryginał/kserokopię wewnętrznego dziennika budowy,
b) mapy geodezyjne powykonawcze,
c) oryginał pisemnego oświadczenia Kierownika Budowy:
• o doprowadzeniu do należytego stanu i porządku Terenu budowy, a także dróg, ulic, sąsiednich nieruchomości, budynków i/lub lokali,
• o odpowiednim zagospodarowaniu Terenów przyległych do budowy umożliwiającym właściwą eksploatację wybudowanego obiektu.
d) zestawienie wbudowanych materiałów wraz z dokumentami potwierdzającymi dopuszczenie ich do stosowania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej,
e) oryginał/kopię dokumentacji projektowej powykonawczej - podpisanej przez Kierownika budowy,
f) wykaz zmian istotnych (jeżeli miały miejsce) z załącznikiem graficznym, podpisany przez Kierownika budowy, Inspektora Nadzoru, Projektanta, wraz z dokumentami potwierdzającymi prawidłową legalizację tych zmian,
g) wersję elektroniczną dokumentów odbiorowych oraz dokumentacji powykonawczej (inwentaryzacja w formacie pdf.) na płycie CD/DVD lub innym nośniku danych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.5.) Wartość części: 200506,42 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 zamówienia - Przebudowa drogi dojazdowej do pól w miejscowości Wola Blakowa (działka ewidencyjna 179) na odcinku o długości 357 mb. Zakres robót obejmuje:
1) Wykonanie nawierzchni;
a) mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową istniejącej nawierzchni bitumicznej – zużycie emulsji 0,25 kg/m2,
b) wyrównanie istniejącej nawierzchni bitumicznej mieszanką mineralno – asfaltową z wbudowaniem mechanicznym AC16W – 100 kg/m2 (od 0+00 – 0+040) oraz – 50 kg/m2 (od 0+040 – 0+357),
c) mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową istniejącej nawierzchni bitumicznej – zużycie emulsji 0,25 kg/m2,
d) nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych – warstwa ścieralna o gr. 4 cm: AC11S KR 1-2. Nawierzchnię ścieralną wykonać pełną szerokością, bez szwów technologicznych.
2) Wykonanie zjazdów - Nawierzchnia z destruktu – warstwa 0/31,5 po zagęszczeniu gr. 15 cm
3) Wykonanie poboczy - Nawierzchnia poboczy z destruktu frakcji 0/31,5 warstwa górna po zagęszczeniu 15 cm
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi projekt techniczny, STWiORB oraz przedmiar robót.
W przypadku rozbieżności pomiędzy postanowieniami Dokumentacji projektowej oraz niniejszej SWZ (w szczególności projektowanych postanowień umowy) przyjmuje się, że pierwszeństwo mają zapisy SWZ.
Uwaga:
Z uwagi na przyjęty charakter wynagrodzenia Wykonawcy (ryczałt) przedmiar robót pełni wyłącznie funkcję informacyjną i nie stanowi podstawy do obliczenia ceny przez Wykonawcę.
Przed rozpoczęciem robót Wykonawca zobowiązany jest oznakować teren budowy (tablice informacyjne, ostrzegawcze).
Prace uzupełniające wymagane przez Zamawiającego (Odrębnie dla części 1, 2, 3 zamówienia):
1) Wykonanie pełnej obsługi geodezyjnej inwestycji (na dzień odbioru Wykonawca winien dysponować mapą geodezyjną powykonawczą z potwierdzeniem wniesienia do zasobu geodezyjnego),
2) Wykonanie dokumentacji odbiorowej w języku polskim zawierającej co najmniej:
a) oryginał/kserokopię wewnętrznego dziennika budowy,
b) mapy geodezyjne powykonawcze,
c) oryginał pisemnego oświadczenia Kierownika Budowy:
• o doprowadzeniu do należytego stanu i porządku Terenu budowy, a także dróg, ulic, sąsiednich nieruchomości, budynków i/lub lokali,
• o odpowiednim zagospodarowaniu Terenów przyległych do budowy umożliwiającym właściwą eksploatację wybudowanego obiektu.
d) zestawienie wbudowanych materiałów wraz z dokumentami potwierdzającymi dopuszczenie ich do stosowania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej,
e) oryginał/kopię dokumentacji projektowej powykonawczej - podpisanej przez Kierownika budowy,
f) wykaz zmian istotnych (jeżeli miały miejsce) z załącznikiem graficznym, podpisany przez Kierownika budowy, Inspektora Nadzoru, Projektanta, wraz z dokumentami potwierdzającymi prawidłową legalizację tych zmian,
g) wersję elektroniczną dokumentów odbiorowych oraz dokumentacji powykonawczej (inwentaryzacja w formacie pdf.) na płycie CD/DVD lub innym nośniku danych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.5.) Wartość części: 108578,73 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 zamówienia - Remont drogi gminnej nr 112307E w miejscowości Kolonia Krępa na odcinku o długości 855 mb. Zakres robót obejmuje:
1) Wykonanie nawierzchni;
a) frezowanie korekcyjne
b) mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową istniejącej nawierzchni bitumicznej – zużycie emulsji 0,2 kg/m2,
c) nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych – warstwa ścieralna o gr. 5 cm: AC11S. Nawierzchnię ścieralną wykonać pełną szerokością, bez szwów technologicznych.
2) Wykonanie poboczy - Nawierzchnia poboczy gruntowych o szer. 0,5 m
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi projekt techniczny, STWiORB oraz przedmiar robót.
W przypadku rozbieżności pomiędzy postanowieniami Dokumentacji projektowej oraz niniejszej SWZ (w szczególności projektowanych postanowień umowy) przyjmuje się, że pierwszeństwo mają zapisy SWZ.
Uwaga:
Z uwagi na przyjęty charakter wynagrodzenia Wykonawcy (ryczałt) przedmiar robót pełni wyłącznie funkcję informacyjną i nie stanowi podstawy do obliczenia ceny przez Wykonawcę.
Przed rozpoczęciem robót Wykonawca zobowiązany jest oznakować teren budowy (tablice informacyjne, ostrzegawcze).
Prace uzupełniające wymagane przez Zamawiającego (Odrębnie dla części 1, 2, 3 zamówienia):
1) Wykonanie pełnej obsługi geodezyjnej inwestycji (na dzień odbioru Wykonawca winien dysponować mapą geodezyjną powykonawczą z potwierdzeniem wniesienia do zasobu geodezyjnego),
2) Wykonanie dokumentacji odbiorowej w języku polskim zawierającej co najmniej:
a) oryginał/kserokopię wewnętrznego dziennika budowy,
b) mapy geodezyjne powykonawcze,
c) oryginał pisemnego oświadczenia Kierownika Budowy:
• o doprowadzeniu do należytego stanu i porządku Terenu budowy, a także dróg, ulic, sąsiednich nieruchomości, budynków i/lub lokali,
• o odpowiednim zagospodarowaniu Terenów przyległych do budowy umożliwiającym właściwą eksploatację wybudowanego obiektu.
d) zestawienie wbudowanych materiałów wraz z dokumentami potwierdzającymi dopuszczenie ich do stosowania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej,
e) oryginał/kopię dokumentacji projektowej powykonawczej - podpisanej przez Kierownika budowy,
f) wykaz zmian istotnych (jeżeli miały miejsce) z załącznikiem graficznym, podpisany przez Kierownika budowy, Inspektora Nadzoru, Projektanta, wraz z dokumentami potwierdzającymi prawidłową legalizację tych zmian,
g) wersję elektroniczną dokumentów odbiorowych oraz dokumentacji powykonawczej (inwentaryzacja w formacie pdf.) na płycie CD/DVD lub innym nośniku danych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.5.) Wartość części: 293097,52 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 162215,23 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 239981,51 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 162215,23 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano - Drogowy "DUKT: Sp. z o. o. Sp. Komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591952026

7.3.3) Ulica: Przedborska

7.3.4) Miejscowość: Włoszczowa

7.3.5) Kod pocztowy: 29-100

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 162215,23 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 116287,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 172544,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 116287,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RAFALIN Sp. z o. o. Sp. Komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5732909072

7.3.3) Ulica: Malicka

7.3.4) Miejscowość: Blachownia

7.3.5) Kod pocztowy: 42-290

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 116287,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 238628,68 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 418113,78 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 238628,68 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano - Drogowy "DUKT" Sp. z o. o. Sp. Komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591952026

7.3.3) Ulica: Przedborska

7.3.4) Miejscowość: Włoszczowa

7.3.5) Kod pocztowy: 29-100

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 238628,68 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane