Remont pomieszczeń w budynku szkoły podstawowej w Warszawiakach

Gmina Niedrzwica Duża

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00404701
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00404701/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-24 15:26
Lokalizacja
Niedrzwica Duża, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ce582477-801a-4901-b7b6-546aede6eef8
Identyfikator
7132957773
Ostatnia aktualizacja
2026-08-24

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty instalacyjne gazowe

Wykonawcy

1 przyznane

KRZYSZTOF KLOCNiedrzwica Duża, PL · lot 0
835 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404701 z dnia 2026-08-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń w budynku szkoły podstawowej w Warszawiakach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Niedrzwica Duża

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019543

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lubelska 30

1.5.2.) Miejscowość: Niedrzwica Duża

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-220

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@niedrzwicaduza.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugniedrzwicaduza.bip.lubelskie.pl/index.php?id=81

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ce582477-801a-4901-b7b6-546aede6eef8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomieszczeń w budynku szkoły podstawowej w Warszawiakach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce582477-801a-4901-b7b6-546aede6eef8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404701

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00106648/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja dostosowująca budynek w Warszawiakach dla seniorów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu pn. „Nowe usługi społeczne w Gminie Niedrzwica Duża” współfinansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, VIII Osi Priorytetowej Zwiększanie spójności społecznej, Działania 8.5 Usługi społeczne (typ projektu 1 a)-d), 2).

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00277493

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FZP.271.2.11.2026.KD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Remont pomieszczeń w budynku szkoły
podstawowej w Warszawiakach”.
2. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach zadania budżetowego „Nowe usługi społeczne w gminie Niedrzwica
Duża – modernizacja dostosowująca budynek w Warszawiakach dla seniorów”.
3. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu pn. „Nowe usługi społeczne w Gminie Niedrzwica Duża”
współfinansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, VIII Osi Priorytetowej
Zwiększanie spójności społecznej, Działania 8.5 Usługi społeczne (typ projektu 1 a)-d), 2).
4. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia w pełnym zakresie, zgodnie z wymaganiami
Zamawiającego, zasadami wiedzy technicznej, należytą starannością i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.
5. Wykonawca ma obowiązek konsultowania z Zamawiającym istotnych przyjętych rozwiązań funkcjonalnych,
konstrukcyjnych, materiałowych, przy jednoczesnym założeniu, że zaproponowane rozwiązania zapewnią najlepszą jakość
wykonania przy jak najniższych kosztach.
6. Wykonawca odpowiada za wykonanie robót budowlanych i poniesie wszystkie koszty związane dla zrealizowania zadań
objętych umową.
7. Przedmiotem zamówienia jest remont pomieszczeń na kondygnacji parteru w szkole podstawowej w Warszawiakach.
Remont obejmuje następujące branże:
- Budowlaną,
- Sanitarną,
- Elektryczną,
- Telekomunikacyjna.
8. Zamówienie należy wykonać w szczególności zgodnie z dokumentacją projektową stanowiącą załącznik nr 11 do SWZ z
uwzględnieniem zapisów SWZ i umowy (załącznik nr 9 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 835000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 868251,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 835000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Krzysztof Kloc

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 713 287 85 59

7.3.3) Ulica: Sobieszczany Kolonia 23

7.3.4) Miejscowość: Niedrzwica Duża

7.3.5) Kod pocztowy: 24-220

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 835000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni

2026-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane