Budowa oświetlenia boiska przy ul. Włoskiej

Gmina Prudnik

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00404720
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00404720/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-24 15:34
Lokalizacja
Prudnik, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-202394d6-47f4-4c60-bcb3-af5d2facf831
Identyfikator
7551911362
Ostatnia aktualizacja
2026-08-24

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

Wykonawcy

1 przyznane

"ELTRIX" DARIUSZ IŻYCKI, JERZY DŹWIGAŁA SPÓŁKA JAWNANysa, PL · lot 0
186 650 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404720 z dnia 2026-08-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia boiska przy ul. Włoskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Prudnik

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413188

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: KOŚCIUSZKI 3

1.5.2.) Miejscowość: Prudnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 48-200

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@prudnik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.prudnik.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-202394d6-47f4-4c60-bcb3-af5d2facf831

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa oświetlenia boiska przy ul. Włoskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-202394d6-47f4-4c60-bcb3-af5d2facf831

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404720

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039084/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa oświetlenia boiska przy ul. Włoskiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294831

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: I-II.271.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 193612,12 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa oświetlenia boiska piłkarskiego zlokalizowanego przy ul. Włoskiej w Prudniku, polegająca na zainstalowaniu na terenie boiska masztów oświetleniowych zasilonych linią kablową niskiego napięcia 0,4 kV.
2. W zakres zamówienia wchodzą następujące elementy:
1) budowa osiem masztów oświetleniowych do oświetlenia płyty boiska;
2) osiem naświetlaczy stadionowych;
3) elektroenergetyczna sieć kablowa niskiego napięcia 0,4kV zasilająca oświetlenie boiska o łącznej długości 452,6m;
4) rozdzielnica pomiarowa RG;
5) rozdzielnica do zasilania i sterowania oświetleniem boiska RZB;
6) rozdzielnica do zasilania stanowiska komentatorskiego RSK;
7) roboty towarzyszące i uzupełniające.
3. Zakres zamówienia: roboty budowlane zgodnie z dokumentacją projektową oraz specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowalnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 186650,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 260472,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 186650,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "ELTRIX" DARIUSZ IŻYCKI, JERZY DŹWIGAŁA SPÓŁKA JAWNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 530534228

7.3.3) Ulica: ul. Stanisława Wyspiańskiego 5-7

7.3.4) Miejscowość: Nysa

7.3.5) Kod pocztowy: 48-300

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 186650,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane