Modernizacja dachu budynku komunalnego w Lutomiersku ul. Kilińskiego 57

Gmina Lutomiersk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00404758
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00404758/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-24 16:13
Lokalizacja
Lutomiersk, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a1e6d64b-ca65-4404-b8fe-80b055224c6d
Identyfikator
7311918005
Ostatnia aktualizacja
2026-08-24

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty murarskie i muroweBetonowanieTynkowanieIzolacja cieplnaWykonywanie pokryć dachowychOchrona odgromowa

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404758 z dnia 2026-08-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dachu budynku komunalnego w Lutomiersku ul. Kilińskiego 57

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lutomiersk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934660

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Jana Pawła II nr 11

1.5.2.) Miejscowość: Lutomiersk

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-083

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.7.) Numer telefonu: (0-43) 677-050-11

1.5.8.) Numer faksu: (0-43) 677-50-94

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@lutomiersk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.lutomiersk.info

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1338818

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dachu budynku komunalnego w Lutomiersku ul. Kilińskiego 57

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a1e6d64b-ca65-4404-b8fe-80b055224c6d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404758

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00046464/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja dachu budynku komunalnego w Lutomiersku ul. Kilińskiego 57

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328207

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIiR.271.16.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1.
Zamawiający zleca, a Wykonawca przyjmuje do realizacji zamówienie publiczne polegające na wykonaniu robót budowlanych w ramach inwestycji pn. „Modernizacja dachu budynku komunalnego w Lutomiersku ul. Kilińskiego 57” (znak sprawy: RIiR.271.16.2026).
4.2.
Opis inwestycji.
Przedmiotem inwestycji jest remont dachu i przebudowa istniejącego budynku mieszkalnego wielorodzinnego wolnostojącego bez zmian związanych z instalacjami zewnętrznymi i wewnętrznymi w budynku (poza instalacją odgromową na dachu i demontażem instalacji antenowej).
Zamierzenie budowlane do realizacji przy ul. Kilińskiego 57, na dz. nr ewid. 364 w obr. Lutomiersk w gm. Lutomiersk.
W zakresie prac:
• zabezpieczenie obszaru inwestycji;
• demontaż, wywóz i utylizacja istniejących elementów dachu (konstrukcji, po-krycia, instalacji odgromowej, wyłazu);
• uzupełnienie warstw podłogi strychowej po słupach drewnianych;
• przebudowa ścian (wykonanie wieńców żelbetowych dla potrzeb oparcia nowej konstrukcji dachu);
• remont i przebudowa kominów wraz z ich dociepleniem;
• dostawa i montaż nowej konstrukcji drewnianej dachu;
• dostawa i montaż nowych warstw pokrycia dachowego;
• dostawa i montaż nowego wyłazu dachowego;
• dostawa i montaż ław i stopni kominiarskich;
• dostawa i montaż punktów kotwiczenia szelek asekuracyjnych;
• wykonanie nowej instalacji odgromowej na dachu;
• odtworzenie stanu gzymsów i elewacji;
• wykonanie robót wykończeniowych i uszczelniających;
• udrożnienie czynnych kanałów kominowych i odbiór kominiarski;
• wykonanie pomiarów instalacji odgromowych;
• prace porządkowe.

Przybliżona lokalizacja inwestycji została wskazana na załączonej mapie, która wraz z dokumentacją fotograficzną i filmem przedstawiającym wnętrze poddasza, zostały umieszczone w załączniku nr 10 do SWZ.
Zadanie będzie realizowane wg ostatecznego pozwolenia na budowę nr 279/2025, znak: AB-K.6740.186.2025.ML z dnia 29-08-2025r. wydanego przez Starostę Powiatu Pabianickiego.

4.2.
1) Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w:
- dokumentacji projektowej - załącznik nr 1 do SWZ,
- specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR) - załącznik nr 1 do SWZ,
- przedmiarze robót– załącznik nr 1 do SWZ,
- projekcie Umowy - załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45262300-4 - Betonowanie

45410000-4 - Tynkowanie

45321000-3 - Izolacja cieplna

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45312310-3 - Ochrona odgromowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu wszystkie oferty odrzucono. W zawiązku z tym zaszła obligatoryjna przesłanka unieważnienia postępowania wskazana w art. 255 pkt 2 Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2026-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane