Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych nr 364028K "Do roli Wędziarzówki" w km od 0+000 do km 0+647 w miejscowości Raba Wyżna; nr 364310K "Bulańdówka 1" w km 0+000-0+459 w miejscowości Skawa
Gmina Raba Wyżna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00404752
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00404752/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-24 16:07
- Lokalizacja
- Raba Wyżna, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cc621786-10ae-4d40-aed0-e3880e0008a3
- Identyfikator
- 7352854845
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-24
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404752 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych nr 364028K "Do roli Wędziarzówki" w km od 0+000 do km 0+647 w miejscowości Raba Wyżna; nr 364310K "Bulańdówka 1" w km 0+000-0+459 w miejscowości Skawa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Raba Wyżna
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892647
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Raba Wyżna 41
1.4.2.) Miejscowość: Raba Wyżna
1.4.3.) Kod pocztowy: 34-721
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.4.7.) Numer telefonu: 182691250
1.4.8.) Numer faksu: 182691251
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@rabawyzna.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rabawyzna.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cc621786-10ae-4d40-aed0-e3880e0008a3
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404752
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00242466
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych nr 364028K "Do roli Wędziarzówki" w km od 0+000 do km 0+647 w miejscowości Raba Wyżna; nr 364310K "Bulańdówka 1" w km 0+000-0+459 w miejscowości Skawa
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Głównym celem zadania jest modernizacja dróg gminnych: w miejscowości Skawa na działce ewidencyjnej: 6944/6 na odcinku 459 m oraz w miejscowości Raba Wyżna na działce ewidencyjnej 3492/2 na odcinku 647 m o parametrach technicznych i użytkowych zgodnych z obowiązującymi przepisami i normami. Planowana inwestycja położona jest na obszarze objętym planem zagospodarowania przestrzennego.
3.9.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-09-154.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): F.H.P.U. "PAŁASZ" Bogusław Pałasz
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7352080094
4.3.4.) Miejscowość: Rokiciny Podhalańskie 190
4.3.5.) Kod pocztowy: 34-721
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 399750,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00404746/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-18
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 399750,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |