Wykonanie robót budowlanych związanych z modernizacją powierzchni lokali użytkowych w budynku przy ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 406 na potrzeby Poznańskich Rynków i Placów.
WIELKOPOLSKIE CENTRUM WSPIERANIA INWESTYCJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00404801
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00404801/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-24 17:42
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c6bcb1d7-3b7c-4dbd-ac1b-c2a72eec2f81
- Identyfikator
- 7781016062
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-24
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404801 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych związanych z modernizacją powierzchni lokali użytkowych w budynku przy ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 406 na potrzeby Poznańskich Rynków i Placów.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: WIELKOPOLSKIE CENTRUM WSPIERANIA INWESTYCJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630303454
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. 28 Czerwca 1956 r. 406
1.4.2.) Miejscowość: Poznań
1.4.3.) Kod pocztowy: 61-441
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dgr@um.poznan.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wcwi.com.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c6bcb1d7-3b7c-4dbd-ac1b-c2a72eec2f81
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404801
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00236218
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wykonanie robót budowlanych związanych z modernizacją powierzchni lokali użytkowych w budynku przy ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 406 na potrzeby Poznańskich Rynków i Placów.
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Wykonanie robót budowlanych branży budowlanej związanych z modernizacją powierzchni lokali użytkownych w budynku przy ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 406 na potrzeby Poznańskich Rynków i Placów.
3.9.) Główny kod CPV: 45213150-9 - Roboty budowlane w zakresie biurowców
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
44220000-8 - Stolarka budowlana
45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych
44112210-3 - Płyty podłogowe
39515100-6 - Zasłony
39141400-6 - Kuchnie do zabudowy
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Wykonanie robót budowlanych branży elektrycznej związanych z modernizacją powierzchni lokali użytkownych w budynku przy ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 406 na potrzeby Poznańskich Rynków i Placów
3.9.) Główny kod CPV: 45213150-9 - Roboty budowlane w zakresie biurowców
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
51110000-6 - Usługi instalowania sprzętu elektrycznego
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
31000000-6 - Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie
32412110-8 - Sieć internetowa
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
32422000-7 - Elementy składowe sieci
32428000-9 - Modernizacja sieci
31518200-2 - Oświetlenie awaryjne
31625200-5 - Systemy przeciwpożarowe
44482000-2 - Urządzenia przeciwpożarowe
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo
42961100-1 - System kontroli dostępu
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Wykonanie robót budowlanych branży sanitarnej związanych z modernizacją powierzchni lokali użytkownych w budynku przy ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 406 na potrzeby Poznańskich Rynków i Placów.
3.9.) Główny kod CPV: 45213150-9 - Roboty budowlane w zakresie biurowców
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
44411000-4 - Wyroby sanitarne
39717000-1 - Wentylatory i urządzenia klimatyzacyjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
56 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): LT Serwis 4 Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 831854642
4.3.3.) Ulica: Plac Andersa 5
4.3.4.) Miejscowość: Poznań
4.3.5.) Kod pocztowy: 61-894
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 142680 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00313328/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-29
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 142680,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Niniejsze ogłoszenie o wykonaniu umowy dotyczy części 1 zamówienia - branża budowlana| 2026-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |