Modernizacja sali konsumpcyjnej, zaplecza recepcji - pomieszczenia socjalnego oraz szatni w budynku Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie.

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00404808
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00404808/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-24 17:57
Lokalizacja
Brwinów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5fe09d3c-a92c-4b70-9d54-501412959050
Identyfikator
5342277210
Ostatnia aktualizacja
2026-08-24

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty malarskie i szklarskieRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneŚcianki działoweRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemnePokrywanie podłóg i ścianRoboty izolacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty murarskieTynkowanieKładzenie i wykładanie podłóg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404808 z dnia 2026-08-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja sali konsumpcyjnej, zaplecza recepcji - pomieszczenia socjalnego oraz szatni w budynku Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

1.3.) Oddział zamawiającego: Centrala w Brwinowie, Oddział w Krakowie, Oddział w Poznaniu, Oddział w Radomiu,Oddział w Warszawie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015900539

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Pszczelińska 99

1.5.2.) Miejscowość: Brwinów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-840

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.cudzik@cdr.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://cdr.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://cdr-brwinow.ezamawiajacy.pl/pn/cdr-brwinow/demand/310824/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


doradztwo rolnicze

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja sali konsumpcyjnej, zaplecza recepcji - pomieszczenia socjalnego oraz szatni w budynku Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5fe09d3c-a92c-4b70-9d54-501412959050

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404808

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00068800/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja sali konsumpcyjnej, zaplecza recepcji - pomieszczenia socjalnego oraz szatni w budynku Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00377563/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CB.DAG.26.133.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 397516,72 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja sali konsumpcyjnej, zaplecza recepcji - pomieszczenia socjalnego oraz szatni w budynku Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie.
1) Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane, w tym i instalacyjne elektryczne oraz sanitarne dla zadania pn. Modernizacja sali konsumpcyjnej, zaplecza recepcji - pomieszczenia socjalnego oraz szatni w budynku (siedzibie) Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie – położonym na dz. nr ew. 299/7, obręb 0016 - pod adresem:
ul. Pszczelińska 99, 05-840 Brwinów (- dalej ,,Budynek”) - w celu realizacji projektów wykonawczych aranżacji wnętrz oraz projektu technicznego w zakresie instalacji elektrycznych.

2) Przedmiot Umowy obejmuje zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia oraz Dokumentacją projektową stanowiącymi odpowiednio Załącznik nr 1 i nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, tj.:
a) rozbiórki i demontaże;
b) roboty ogólnobudowlane, w tym ścianki działowe w sali konsumpcyjnej i schowkach, nadświetla, sufity podwieszane i ścianki mobilne;
c) instalacje elektryczne, w tym przebudowę systemu sygnalizacji pożaru.
d) instalacje sanitarne;
e) dostawę i montaż stolarki drzwiowej.

3) Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia/robót określa Opis przedmiotu zamówienia oraz Dokumentacja projektowa stanowiące załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”).

4) Przedmiot zamówienia realizowany będzie w oparciu o:
a) Projekt Wykonawczy Aranżacji Wnętrz sali konsumpcyjnej, DECODOOR;
b) Projekt Wykonawczy Aranżacji Wnętrz zaplecza recepcji – pomieszczenia socjalnego oraz szatni, DECODOOR;
c) Projekt Techniczny w zakresie instalacji elektrycznych Modernizacja sali konsumpcyjnej, pomieszczenia socjalnego i szatni w budynku CDR, „ELWAB” Waldemar Bodych;
d) Specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, mgr inż. Mariusz Bruzgo;
e) Przedmiar Robót.
- stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ oraz jej integralną część.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45000000-7 - Roboty budowlane

44112310-4 - Ścianki działowe

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45262522-6 - Roboty murarskie

45410000-4 - Tynkowanie

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty / oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

2026-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane