Usługa żywienia uczniów w Szkole Podstawowej nr 384 im. Stanisława Staszica w Warszawie od 01 września 2026 r. do 30 czerwca 2027 r.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 384 IM. STANISŁAWA STASZICA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00404841
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2026-08-24 19:51
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9512441166
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-24
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie posiłków szkolnychPosiłki szkolneUsługi gotowania posiłkówUsługi dowożenia posiłków
Wykonawcy
1 przyznane
KONRAD WRÓBELWarszawa, PL · lot 0
934 416 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.