Sukcesywne świadczenie usług cateringowych (śniadania).
OŚRODEK SPORTU I REKREACJI DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00211627
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00211627/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-04-29 23:39
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8434c458-424c-4e10-95a8-35e114dbf0be
- Identyfikator
- 5262635311
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00211627 z dnia 2025-04-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sukcesywne świadczenie usług cateringowych (śniadania).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OŚRODEK SPORTU I REKREACJI DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015206773
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Polna 7a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-625
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@osir-polna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.osir-polna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://osir-polna.ezamawiajacy.pl/pn/osir-polna/demand/205665/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywne świadczenie usług cateringowych (śniadania).2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8434c458-424c-4e10-95a8-35e114dbf0be
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00211627
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00016049/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Sukcesywne świadczenie usług cateringowych (śniadania)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00186226
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2/MO/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 170000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usług cateringowych polegających na zapewnieniu zestawów
śniadaniowych – podawanych w formie tzw. szwedzkiego stołu – dla gości bazy noclegowej prowadzonej przez Ośrodek
Sportu i Rekreacji Dzielnicy Śródmieście przy ul. Polnej 7a w Warszawie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty| 2025-04-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |