E-usługipublicznewGminach:GryfówŚląski, Lubomierz i Mirsk_modernizacja infrastruktury niezbędnej do świadczenia usług.

Gmina Gryfów Śląski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00404877
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00404877/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-25 06:31
Lokalizacja
Gryfów Śląski, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8a19d2db-4e2d-4a0a-8ef4-d3725b34fd30
Identyfikator
6161223228
Ostatnia aktualizacja
2026-08-25

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Modernizacja sieciElementy składowe sieciUsługi w zakresie lokalnej sieci komputerowejLokalna sieć komputerowaRoboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachInstalowanie antenInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404877 z dnia 2026-08-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
E-usługipublicznewGminach:GryfówŚląski, Lubomierz
i Mirsk_modernizacja infrastruktury niezbędnej do
świadczenia usług.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gryfów Śląski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821635

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Gryfów Śląski

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-620

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gryfow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gryfow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8a19d2db-4e2d-4a0a-8ef4-d3725b34fd30

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

E-usługipublicznewGminach:GryfówŚląski, Lubomierz
i Mirsk_modernizacja infrastruktury niezbędnej do
świadczenia usług.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a19d2db-4e2d-4a0a-8ef4-d3725b34fd30

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404877

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00123193/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 E-usługi publiczne w Gminach: Gryfów Śląski, Lubomierz i Mirsk

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027, Priorytet nr 6: „Fundusze Europejskie bliżej mieszkańców Dolnego Śląska”, Działania nr 6.1. – „Rozwój lokalny- strategie ZIT”, projekt pn. „E-usługi publiczne w Gminach: Gryfów Śląski, Lubomierz i Mirsk” o numerze: FEDS.06.01-IZ.00-0026/25

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00334452

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Nr BZP.271.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Modernizacja sieci LAN w budynku Urzędu Gminy i Miasta Gryfów Śląski, poprzez zainstalowanie gniazd LAN. Instalacja sieci LAN w technologii miedzianej cat. 6
2. wykonana metodą nadtynkową za pomocą koryt plastikowych. Ilość oraz umiejscowienie gniazd podwójnych RJ-45, które należy zainstalować wynika z przedmiaru oraz schematów pięter.
3. W serwerowni złącza powinny być zakończone na patchpanelu podłączone do przełączników dostarczonych przez wykonawcę. Wymagania techniczne przełączników znajdują się w zaktualizowanej dokumentacji przetargowej W szafie należy zamontować także organizer kabli i ułożyć na nim kable.
4. Ponadto jedyny punkt dystrybucyjny w urzędzie powinien być zlokalizowany na parterze w serwerowni. Tam należy zamontować szafę rack 45U i tam należy doprowadzić wszystkie przewody miedziane. Istniejącą szafę Rack która znajduje się na parterze poza serwerownią (biuro) należy zdemontować – centralę telefoniczną, UTMy Fortigate, mały przełącznik niezarządzalny 5 portowy – należy przenieść do serwerowni. Centralę telefoniczną Slican należy przenieść do nowej szafy Rack w serwerowni, podłączyć i przetestować poprawność działania wszystkich telefonów w urzędzie. Należy zachować przypisanie poszczególnych numerów wewnętrznych telefonów Szafa dystrybucyjna która znajduje się aktualnie na I piętrze w pomieszczeniu socjalnym – należy zdemontować. Wszystkie przewody z piętra I i II powinny być doprowadzone bezpośrednio do głównego punktu dystrybucyjnego (serwerownia na parterze).
5. Budowa Sieci LAN składająca się z 14 gniazd podwójnych RJ-45 zakończonych na patchpanelu wraz z punktem dystrybucyjnym wyposażonym w szafę Rack 19 cali 42U oraz miejscem na bezpieczne przechowywanie serwerów w budynku Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Instalację LAN należy wykonać przy użyciu okablowania kategorii 6 metodą nadtynkową przy użyciu koryt plastikowych.
6. W budynku Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej należy zainstalować dostarczone przez wykonawcę przełączniki 24 portowe. Przełączniki należy zamontować w szafie rack i podłączyć do patchpanelu. W szafie należy zamontować także organizery kabli 2 szt. i ułożyć na nim kable.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32428000-9 - Modernizacja sieci

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32422000-7 - Elementy składowe sieci

72710000-0 - Usługi w zakresie lokalnej sieci komputerowej

32410000-0 - Lokalna sieć komputerowa

45000000-7 - Roboty budowlane

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45312300-0 - Instalowanie anten

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W toczącym się postępowaniu złożono jedną ofertę. Pismem z dnia 17.08.2026 r. Zamawiający wezwał Wykonawcę do złożenia podmiotowych środków dowodowych. Termin na uzupełnienie minął 24.08.2026 r. We wskazanym terminie nie złożono uzupełnień.
2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane