„DOSTAWA ARTYKUŁÓW HIGIENICZNYCH ORAZ WSADU DO POSIADANYCH DOZOWNIKÓW DLA "CENTRUM MEDYCZNEGO W ŁAŃCUCIE" SP. Z O. O.”

"CENTRUM MEDYCZNE W ŁAŃCUCIE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00404894
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2026-08-25 07:26
Lokalizacja
Łańcut, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8151763728
Ostatnia aktualizacja
2026-08-25

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Ręczniki papierowe do rąkPapier toaletowyPojemniki i kosze na odpady i śmieci

Wykonawcy

5 przyznanych

PAWEŁ PINKOWSKIWierzbno, PL · lot 0
30 922,2 PLN
P.P.H.U. "ARRAS" S.C. M.LIS & R.ŻOŁĄDŹMielec, PL · lot 1
1935,77 PLN
P.P.H.U. "ARRAS" S.C. M.LIS & R.ŻOŁĄDŹMielec, PL · lot 2
250 286,55 PLN
P.P.H.U. "ARRAS" S.C. M.LIS & R.ŻOŁĄDŹMielec, PL · lot 3
1660,5 PLN
MERIDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 4
42 972,51 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.