Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych Część 1 i 2

Zarząd Dróg Powiatowych w Nakle nad Notecią

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00404902
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00404902/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-25 07:36
Lokalizacja
Nakło nad Notecią, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4d4c5717-bf59-4bf2-b895-a75f88125ee3
Identyfikator
5581568809
Ostatnia aktualizacja
2026-08-25

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404902 z dnia 2026-08-25

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych Część 1 i 2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Nakle nad Notecią

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092365081

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Młyńska 5

1.4.2.) Miejscowość: Nakło nad Notecią

1.4.3.) Kod pocztowy: 89-100

1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zdpnaklo.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdpnaklo.rbip.mojregion.info/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d4c5717-bf59-4bf2-b895-a75f88125ee3

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404902

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00483385

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych Część 1 i 2

Umowa dla części nr 2

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Część nr 2 – przy zastosowaniu emulsji asfaltowej szybko rozpadowej i grysów twardych:
a) wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych dróg, przy zastosowaniu emulsji asfaltowej szybko rozpadowej i grysów twardych (oczyszczenie i spryskanie emulsją asfaltową dna i krawędzi ubytku, wypełnienie ubytku grysami twardymi i emulsją asfaltową szybko rozpadową, uprzątnięcie terenu prowadzonych prac) - szacunkowa wielkość robót – 40 Mg wbudowanej emulsji asfaltowej szybko rozpadowej,
b) realizacja tego zamówienia to sukcesywne wykonywanie zakresu robót opisanych w kosztorysie ofertowym według bieżących potrzeb Zamawiającego do momentu wyczerpania wartości zamówienia.
c) Ilości remontów do specyfikacji określono szacunkowo na podstawie wykonanych remontów w ubiegłych latach.

3.9.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-07

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-09-30

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Ares Sp. J. Tadeusz Kiestrzyn i Michał Kiestrzyn

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5581873406

4.3.3.) Ulica: Młyńska 5

4.3.4.) Miejscowość: Nakło nad Notecią

4.3.5.) Kod pocztowy: 89-100

4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 319800,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00534704/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-19

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 319800,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane