„Remont, modernizacja lub odbudowa dróg na terenie Gminy Łososina Dolna”.
GMINA ŁOSOSINA DOLNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00456321
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00456321/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-13 13:02
- Lokalizacja
- Łososina Dolna, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8be9e71a-2ca6-11ef-86d2-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 7343472848
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00456321 z dnia 2024-08-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont, modernizacja lub odbudowa dróg na terenie Gminy Łososina Dolna”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁOSOSINA DOLNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892446
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 300
1.5.2.) Miejscowość: Łososina Dolna
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-314
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 184448002
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@lososina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lososina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://lososina.ezamawiajacy.pl/app/login/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont, modernizacja lub odbudowa dróg na terenie Gminy Łososina Dolna”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8be9e71a-2ca6-11ef-86d2-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00456321
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00010570/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 „Remont, modernizacja lub odbudowa dróg na terenie Gminy Łososina Dolna”.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00369961
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IFS.271.37.2024.SA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Remont, modernizacja lub odbudowa dróg na terenie Gminy Łososina Dolna”. Szczegółowy zakres robót przewidzianych do wykonania określony został w szkicach sytuacyjnych, przekrojach, STWiORB oraz przedmiarze robót. Wykonawca składa jedną ofertę, której zakres obejmuje wykonanie trzech dróg.
DROGA 1
Modernizacja drogi gminnej nr 292559K Michalczowa – Biała w km od 0+005,00 do 0+757,00 w miejscowości Michalczowa, Gmina Łososina Dolna
Zadanie nr 1 polega na wykonaniu modernizacji drogi gminnej nr 292559K Michalczowa – Biała w km od 0+005,00 do 0+757,00 w miejscowości Michalczowa, Gmina Łososina Dolna o długości 752,0 mb,. Zakres prac objętych przedmiotem zamówienia dla zadania 1 obejmuje:
• Rozbiórkę istniejącej nawierzchni i podbudowy jezdni oraz poboczy gr. 29 cm,
• Wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego grubość 9 cm (4+5) – powierzchnia 2396,00m2,
• Wykonanie warstwy górnej podbudowy z kruszywa łamanego, grubości 20 cm, powierzchnia 2396,00 m2,
• Wykonanie stabilizacji istniejącego podłoża gruntowego cementem do Rm=2,5 MPa, grubości 32 cm – powierzchnia 2396,00 m2,
• Wykonanie obustronnych poboczy z kruszywa łamanego wraz ze skropieniem emulsją asfaltową i grysem o grubości 15,0 cm, - powierzchnia 756,00 m2.
• Humusowanie skarp wraz z obsianiem trawą – powierzchnia 302,4 m2,
• Wymianę przepustów z rur PP fi 400 i fi 600 – długość 76,00 mb,
• Przełożenie i wykonanie koryt betonowych na ławie betonowej – długość 500,00 mb
DROGA 2
Modernizacja drogi gminnej nr 292504K Łososina Dolna – Kamyk w km od 0+000,00 do 0+400,00 w miejscowości Łososina Dolna, Gmina Łososina Dolna
Zadanie nr 2 polega na wykonaniu modernizacji drogi gminnej nr 292504K Łososina Dolna – Kamyk w km od 0+000,00 do 0+400,00 w miejscowości Łososina Dolna, Gmina Łososina Dolna o długości 400,00 mb. Zakres prac objętych przedmiotem zamówienia dla zadania 2 obejmuje:
• Rozbiórkę istniejącej nawierzchni i podbudowy jezdni oraz poboczy, grubość 29 cm,
• wykonanie nawietrzni z betonu asfaltowego grubość 9 cm( 4+5) – powierzchnia 1682,00 m2,
• wykonanie warstwy górnej podbudowy z kruszywa łamanego grubości 20 cm – powierzchnia 1682,00 m2,
• wykonanie stabilizacji istniejącego podłoża gruntowego cementem do Rm= 2,5 MPa, grubość 32 cm – powierzchnia 1682,00 m2,
• wykonanie obustronnych poboczy z kruszywa łamanego wraz ze skropleniem emulsją asfaltową i grysem, grubość 15,00 cm – powierzchnia 450,00 m2,
• humusowanie skarp wraz z obsianiem trawą – 450,00 m2,
• przestawienie ogrodzeń siatki o długości 76,0 mb,
DROGA 3
Modernizacja drogi gminnej nr 292432K Bilsko – Litwiński – Kocoń w km od 0+029,00 do 0+495,00 w miejscowości Bilsko, Gmina Łososina Dolna
Zadanie nr 3 polega na wykonaniu modernizacji drogi gminnej nr 292432K Bilsko – Litwiński – Kocoń w km od 0+029,00 do 0+495,00 w miejscowości Bilsko, Gmina Łososina Dolna o długości 466,00 mb. Zakres prac objętych przedmiotem zamówienia dla zadania 3 obejmuje:
• wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni grubości 4 cm – powierzchnia 1300,00 m2
• wykonanie warstwy wyrównawczej nawierzchni bitumicznej grubości od 0 do 3 cm – powierzchnia 1300,00 m2,
• wykonanie poboczy z kruszywa łamanego, grubość 8,0 cm z dwukrotnym skropieniem emulsją – powierzchnia 279,60 m2,
• wykonanie remontu cząstkowego warstwy nawierzchni bitumicznej – 4,50 t,
• wykonanie frezowania istniejącej nawierzchni bitumicznej, grubości 8,0 cm – powierzchnia 12,0 m2,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45236000-0 - Wyrównywanie terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1160989,63 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1389308,75 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1160989,63 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZBD Sp. z o.o sp.k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7792409718
7.3.3) Ulica: ul. Jagodowa 61
7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz
7.3.5) Kod pocztowy: 33-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1160989,63 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-10-31| 2024-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |