Budowa kolektora kanalizacji sanitarnej
Gmina Krasnystaw
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00404918
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00404918/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-25 07:46
- Lokalizacja
- Krasnystaw, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-447070dd-d9e2-4804-9cb4-f990e452b4c6
- Identyfikator
- 5641669834
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404918 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa kolektora kanalizacji sanitarnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Krasnystaw
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110197960
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Marii Konopnickiej 4
1.4.2.) Miejscowość: Krasnystaw
1.4.3.) Kod pocztowy: 22-300
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.4.7.) Numer telefonu: 82 576 37 53
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: wojt@krasnystaw.ug.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugkrasnystaw.bip.e-zeto.eu
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-447070dd-d9e2-4804-9cb4-f990e452b4c6
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404918
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00366188
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa kolektora kanalizacji sanitarnej
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Budowa kolektora kanalizacji sanitarnej”. Wybudowana kanalizacja ma za zadanie przejęcie ścieków z istniejącej kanalizacji sanitarnej na osiedlu mieszkaniowym Cukrowni w msc. Siennica Nadolna (gm. Krasnystaw) i ich przekazanie rurociągami kanalizacyjnymi do miejskiej oczyszczalni ścieków
w Krasnystawie (miasto Krasnystaw). Rurociąg kanalizacji sanitarnej przebiega m.in. przez teren kolejowy, teren zagrożenia powodziowego, teren lasów Państwowych i rzekę Siennica.
2. Określenie zakresu przedmiotu zamówienia
2.1. Elementy robót objęte przedmiotem zamówienia :
2.1.1 Rurociągi grawitacyjne:
a) roboty odtworzeniowe nawierzchni,
b) roboty ziemne,
c) odwodnienie wykopów,
d) roboty instalacyjne,
2.1.2 Rurociągi tłoczne:
a) roboty odtworzeniowe nawierzchni,
b) roboty ziemne,
c) odwodnienie wykopów,
d) roboty instalacyjne.
2.1.3 Przepompownie ścieków:
a) roboty ziemne,
b) odwodnienie wykopów,
c) roboty instalacyjne.
2.1.4 Branża elektryczna:
a) pompowania P1,
b) pompowani P2,
c) tłocznia,
d) przepływomierz pomiarowy ścieków.
2.2 Charakterystyczne informacje techniczne zakresu robót:
2.2.1 Zestawienie długości rurociągów i elementów wyposażenia:
a) rurociągi grawitacyjne: PE 250 mm L= 40,0 m (wykonanie przewiertem sterowanym), PP 200 mm L= 435,5 m, PE 20 mm L= 635,0 m (wykonanie przewiertem sterowanym), PP 160 mm L= 4,0 m (wykonanie w wykopie), łącznie = 1114,5 m,
b) studzienki rewizyjne na sieci grawitacyjnej DN1200 - 26 szt.
c) rurociąg tłoczne z rur PE125 mm, L= 2372,5 m, PE 90 mm, L= 261,5 m
- wykonanie przewiertem sterowanym,
d) studzienki rewizyjne na rurociągach tłocznych DN1200 - 25 szt.
e) studzienki rewizyjne na rurociągach tłocznych DN1500 - 4 szt.,
2.2.2 Zestawienie pompowni i tłoczni ścieków:
a) Tłocznia ścieków o min. parametrach:
- średnica korpusu tłoczni: DN2000,
- wysokość korpusu tłoczni: 7,62 m,
- wydajność: 28,8 m3/h,
- wysokość podnoszenia: 44,3 m,
- pojemność retencyjna modułu: 900 l,
- moc pompy: 15 kW,
2.2.3 Przepompownia P1 ścieków o min. parametrach:
- średnica korpusu przepompowni: DN1500
- wysokość korpusu przepompowni: 3,95 m
- wydajność: 5,5 l/s,
- wysokość podnoszenia: 7,54 m,
- moc pompy: 2 kW.
2.2.4 Przepompownia P2 ścieków o min. parametrach:
- średnica korpusu przepompowni: DN1500,
- wysokość korpusu przepompowni: 3,7 m,
- wydajność: 5,5 l/s,
- wysokość podnoszenia: 2,76 m,
- moc pompy: 0,75 kW.
2.2.5 System zdalnego przeniesienia wskazań, zarządzania i sterowania GPRS.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisuje:
3.1. Dokumentacja projektowa załącznik Nr 7 do SWZ.
3.2. STWiOR - załącznik nr 8 do SWZ.
4. Przedmiar robót - Załącznik Nr 9 do SWZ - dokument pomocniczy.
3.9.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-24
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
9 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Remontowo-Budowlany w Zamościu Adam Kustra w spadku
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9221005822
4.3.3.) Ulica: Wyszyńskiego 55/19
4.3.4.) Miejscowość: Zamość
4.3.5.) Kod pocztowy: 22-400
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 2330727,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00495043/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-24
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 2 lit. b ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W związku z zawiązaniem spółki pod firmą Zakład Remontowo-Budowlany Adam Kustra Sp. z o.o. i wniesieniem do niej w formie aportu zorganizowanego przedsiębiorstwa prowadzonego pod firmą Zakład Remontowo-Budowlany w Zamościu Adam Kustra w spadku na wniosek Wykonawcy z dnia 16.12.2025 r. wyrażono zgodę na przeniesienie na Zakład Remontowo Budowlany Adam Kustra Sp. z o.o. praw i obowiązków wynikających z umowy w sprawie zamówienia publicznego nr IZF.272.9.2025 z dnia 24 października 2025 r.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Nazwa wykonawcy i jego siedziby otrzymała brzmienie:
„Zakład Remontowo - Budowlany Adam Kustra Sp. z o. o.”, ul. Wyszyńskiego 55/19, 22-400 Zamość, posiadający NIP: 922-308-79-42, REGON: 542816207, KRS 0001196115"
W § 5 ust. 20 nastąpiła zmiana numeru rachunku bankowego.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2330727,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |