Budowa oświetlenia boiska sportowego w m. Skic.

Gmina Złotów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00404924
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00404924/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-25 07:49
Lokalizacja
Złotów, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-126a8fb7-c011-4b25-9e28-141661f34570
Identyfikator
7671610628
Ostatnia aktualizacja
2026-08-25

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne elektryczne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404924 z dnia 2026-08-25

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia boiska sportowego w m. Skic.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Złotów

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791419

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Leśna 7

1.4.2.) Miejscowość: Złotów

1.4.3.) Kod pocztowy: 77-400

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.4.7.) Numer telefonu: +48 67 263 53 05

1.4.8.) Numer faksu: +48 67 263 53 05

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gminazlotow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminazlotow.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-126a8fb7-c011-4b25-9e28-141661f34570

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404924

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00152332

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Budowa oświetlenia boiska sportowego w m. Skic.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest budowa instalacji elektrycznej zewnętrznej oświetlenia boiska sportowego w m. Skic, w szczególności:
- budowa instalacji elektrycznej zewnętrznej nN-0,4kV typu YAKY 4x25mm2 i YAKY 4x35mm2,
- montaż słupów oświetleniowych 16,0m z oprawami LED – 6 kpl.,
- montaż szafki oświetleniowej,
- ochronę przed porażeniem prądem elektrycznym.

3.9.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-30

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-06-30

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Dert Bud Spółka z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7812000838

4.3.3.) Ulica: ul. Marii Szmytówny 9/2

4.3.4.) Miejscowość: Poznań

4.3.5.) Kod pocztowy: 60-182

4.3.6.) Województwo: wielkopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 145140,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00229890/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-28

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Brak dostępności masztów oświetleniowych.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Przedłużenie terminu realizacji zamówienia.

5.4.6.) Wartość zmiany: 0,00

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 145140,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane