Oświetlenie uliczne w niektórych miejscowościach Gminy Grodków – etap III - Poprawa infrastruktury oświetleniowej

Gmina Grodków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00404956
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00404956/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-25 08:06
Lokalizacja
Grodków, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bbb76deb-286a-4f8e-84eb-826c33ddc6d5
Identyfikator
7531005755
Ostatnia aktualizacja
2026-08-25

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

Wykonawcy

6 przyznanych

ROBERT WOJNIUSZZielona Góra, PL · lot 0
184 429,93 PLN
ROBERT WOJNIUSZZielona Góra, PL · lot 1
261 469,8 PLN
ROBERT WOJNIUSZZielona Góra, PL · lot 2
54 631,51 PLN
ROBERT WOJNIUSZZielona Góra, PL · lot 3
72 696,19 PLN
ROBERT WOJNIUSZZielona Góra, PL · lot 4
42 155,14 PLN
ROBERT WOJNIUSZZielona Góra, PL · lot 5
199 114,54 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404956 z dnia 2026-08-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Oświetlenie uliczne w niektórych miejscowościach Gminy Grodków – etap III - Poprawa infrastruktury oświetleniowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Grodków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412734

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 29

1.5.2.) Miejscowość: Grodków

1.5.3.) Kod pocztowy: 49-200

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.7.) Numer telefonu: 77 40 40 321

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pm@grodkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grodkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/proceeding/invitations/1314364

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Oświetlenie uliczne w niektórych miejscowościach Gminy Grodków – etap III - Poprawa infrastruktury oświetleniowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bbb76deb-286a-4f8e-84eb-826c33ddc6d5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404956

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042854/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Oświetlenie uliczne w niektórych miejscowościach Gminy Grodków - etap III - Poprawa infrastruktury oświetleniowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00253235

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WR.ZP.271.1.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 940341,19 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1: Budowa oświetlenia ulicznego w m. Grodków:
- montaż ogranicznika przepięć w liniach napowietrznych nn z przewodów izolowanych
- montaż zabezpieczenia wzdłużnego w liniach napowietrznych nn z przewodów izolowanych
- układanie kabli o masie do 2.0 kg/m bezpośrednio na słupach betonowych
- kopanie rowów dla kabli w sposób mechaniczny w gruncie kat. III-IV
- przewierty mechaniczne dla rury o śr. do 100 mm pod obiektami
- ułożenie rur osłonowych z PCW
- układanie kabli o masie do 1.0 kg/m w rowach kablowych ręcznie
- montaż i stawianie słupów oświetleniowych do 300 kg
- montaż wysięgników rurowych o masie do 15 kg na słupie
- zasypywanie rowów dla kabli wykonanych mechanicznie w gruncie
- montaż przewodów do opraw oświetleniowych - wciąganie w słupy, rury osłonowe i wysięgniki przy wysokości latarń do 10 m
- montaż opraw oświetlenia zewnętrznego na słupie
- zarobienie na sucho końca kabla 4-żyłowego o przekroju żył do 50 mm2 na napięcie do 1 kV o izolacji i powłoce z tworzyw sztucznych
- sprawdzenie i pomiar 1-fazowego obwodu elektrycznego niskiego napięcia
- badanie linii kablowej N.N.- kabel 4-żyłowy
- badania i pomiary instalacji uziemiającej (pierwszy pomiar)
- sprawdzenie samoczynnego wyłączania zasilania (pierwsza próba)
- sprawdzenie samoczynnego wyłączania zasilania (następna próba)
- obsługa geodezyjna
Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w przedmiarach robót, dokumentacji projektowej, wzorze umowy oraz Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

4.5.5.) Wartość części: 209060,28 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2: Budowa oświetlenia ulicznego w m. Jeszkotle:
- montaż ogranicznika przepięć w liniach napowietrznych nn z przewodów izolowanych
- montaż zabezpieczenia wzdłużnego w liniach napowietrznych nn z przewodów izolowanych
- układanie kabli o masie do 2.0 kg/m bezpośrednio na słupach betonowych
- kopanie rowów dla kabli w sposób mechaniczny w gruncie kat. III-IV
- przewierty mechaniczne dla rury o śr. do 100 mm pod obiektami
- ułożenie rur osłonowych z PCW o śr. do 140 mm
- układanie kabli o masie do 1.0 kg/m w rowach kablowych ręcznie
- montaż i stawianie słupów oświetleniowych o masie do 300 kg
- montaż wysięgników rurowych o masie do 15 kg na słupie
- zasypywanie rowów dla kabli wykonanych mechanicznie w gruncie kat. III- IV
- montaż przewodów do opraw oświetleniowych - wciąganie w słupy, rury osłonowe i wysięgniki przy wysokości latarń do 10 m
- montaż opraw oświetlenia zewnętrznego na słupie
- zarobienie na sucho końca kabla 4-żyłowego o przekroju żył do 50 mm2 na napięcie do 1 kV o izolacji i powłoce z tworzyw sztucznych
- sprawdzenie i pomiar 1-fazowego obwodu elektrycznego niskiego napięcia
- badanie linii kablowej N.N.- kabel 4-żyłowy
- badania i pomiary instalacji uziemiającej (pierwszy pomiar)
- sprawdzenie samoczynnego wyłączania zasilania (pierwsza próba)
- sprawdzenie samoczynnego wyłączania zasilania (następna próba)
- obsługa geodezyjna
Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w przedmiarach robót, dokumentacji projektowej, wzorze umowy oraz Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

4.5.5.) Wartość części: 304280,49 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3: Budowa oświetlenia ulicznego w m. Lipowa:
- montaż ogranicznika przepięć w liniach napowietrznych nn z przewodów izolowanych
- montaż zabezpieczenia wzdłużnego w liniach napowietrznych nn z przewodów izolowanych
- układanie kabli o masie do 2.0 kg/m bezpośrednio na słupach betonowych
- kopanie rowów dla kabli w sposób mechaniczny w gruncie kat. III-IV
- przewierty mechaniczne dla rury o śr. do 100 mm pod obiektami
- ułożenie rur osłonowych z PCW o śr. do 140 mm
- układanie kabli o masie do 1.0 kg/m w rowach kablowych ręcznie
- montaż i stawianie słupów oświetleniowych o masie do 300 kg
- montaż wysięgników rurowych o masie do 15 kg na słupie
- zasypywanie rowów dla kabli wykonanych mechanicznie w gruncie kat. III- IV
- montaż przewodów do opraw oświetleniowych - wciąganie w słupy, rury osłonowe i wysięgniki przy wysokości latarń do 10 m
- montaż opraw oświetlenia zewnętrznego na słupie
- zarobienie na sucho końca kabla 4-żyłowego o przekroju żył do 50 mm2 na napięcie do 1 kV o izolacji i powłoce z tworzyw sztucznych
- sprawdzenie i pomiar 1-fazowego obwodu elektrycznego niskiego napięcia
- badanie linii kablowej N.N.- kabel 4-żyłowy
- badania i pomiary instalacji uziemiającej (pierwszy pomiar)
- sprawdzenie samoczynnego wyłączania zasilania (pierwsza próba)
- sprawdzenie samoczynnego wyłączania zasilania (następna próba)
- obsługa geodezyjna
Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w przedmiarach robót, dokumentacji projektowej, wzorze umowy oraz Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

4.5.5.) Wartość części: 63383,24 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4: Budowa oświetlenia ulicznego w m. Lubcz:
- montaż ogranicznika przepięć w liniach napowietrznych nn z przewodów izolowanych
- montaż zabezpieczenia wzdłużnego w liniach napowietrznych nn z przewodów izolowanych
- układanie kabli o masie do 2.0 kg/m bezpośrednio na słupach betonowych
- kopanie rowów dla kabli w sposób mechaniczny w gruncie kat. III-IV
- ułożenie rur osłonowych z PCW o śr. do 140 mm
- układanie kabli o masie do 1.0 kg/m w rowach kablowych ręcznie
- montaż i stawianie słupów oświetleniowych o masie do 300 kg
- montaż wysięgników rurowych o masie do 15 kg na słupie
- zasypywanie rowów dla kabli wykonanych mechanicznie w gruncie kat. III- IV
- montaż przewodów do opraw oświetleniowych - wciąganie w słupy, rury osłonowe i wysięgniki przy wysokości latarń do 10 m
- montaż opraw oświetlenia zewnętrznego na słupie
- zarobienie na sucho końca kabla 4-żyłowego o przekroju żył do 50 mm2 na napięcie do 1 kV o izolacji i powłoce z tworzyw sztucznych
- sprawdzenie i pomiar 1-fazowego obwodu elektrycznego niskiego napięcia
- badanie linii kablowej N.N.- kabel 4-żyłowy
- badania i pomiary instalacji uziemiającej (pierwszy pomiar)
- sprawdzenie samoczynnego wyłączania zasilania (pierwsza próba)
- sprawdzenie samoczynnego wyłączania zasilania (następna próba)
- obsługa geodezyjna
Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w przedmiarach robót, dokumentacji projektowej, wzorze umowy oraz Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

4.5.5.) Wartość części: 85809,58 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 5: Budowa oświetlenia ulicznego w m. Mikołajowa:
- kopanie rowów dla kabli w sposób mechaniczny w gruncie kat. III-IV
- przewody uziemiające i wyrównawcze w kanałach lub tunelach luzem (bednarka o przekroju do 120 mm2)
- ułożenie rur osłonowych z PCW o śr. do 140 mm
- układanie kabli o masie do 1.0 kg/m w rowach kablowych ręcznie
- montaż i stawianie słupów oświetleniowych o masie do 300 kg
- montaż wysięgników rurowych o masie do 15 kg na słupie
- zasypywanie rowów dla kabli wykonanych mechanicznie w gruncie kat. III- IV
- montaż przewodów do opraw oświetleniowych - wciąganie w słupy, rury osłonowe i wysięgniki przy wysokości latarń do 10 m
- montaż opraw oświetlenia zewnętrznego na słupie
- zarobienie na sucho końca kabla 4-żyłowego o przekroju żył do 50 mm2 na napięcie do 1 kV o izolacji i powłoce z tworzyw sztucznych
- sprawdzenie i pomiar 1-fazowego obwodu elektrycznego niskiego napięcia
- badanie linii kablowej N.N.- kabel 4-żyłowy
- badania i pomiary instalacji uziemiającej (pierwszy pomiar)
- sprawdzenie samoczynnego wyłączania zasilania (pierwsza próba)
- sprawdzenie samoczynnego wyłączania zasilania (następna próba)
- obsługa geodezyjna
Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w przedmiarach robót, dokumentacji projektowej, wzorze umowy oraz Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

4.5.5.) Wartość części: 49793,45 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 6: Budowa oświetlenia ulicznego w m. Starowice Dolne:
- montaż ogranicznika przepięć w liniach napowietrznych nn z przewodów izolowanych
- montaż zabezpieczenia wzdłużnego w liniach napowietrznych nn z przewodów izolowanych
- układanie kabli o masie do 2.0 kg/m bezpośrednio na słupach betonowych
- kopanie rowów dla kabli w sposób mechaniczny w gruncie kat. III-IV
- przewierty mechaniczne dla rury o śr. do 100 mm pod obiektami
- ułożenie rur osłonowych z PCW o śr. do 140 mm
- układanie kabli o masie do 1.0 kg/m w rowach kablowych ręcznie
- montaż i stawianie słupów oświetleniowych o masie do 300 kg
- montaż wysięgników rurowych o masie do 15 kg na słupie
- zasypywanie rowów dla kabli wykonanych mechanicznie w gruncie kat. III- IV
- montaż przewodów do opraw oświetleniowych - wciąganie w słupy, rury osłonowe i wysięgniki przy wysokości latarń do 10 m
- montaż opraw oświetlenia zewnętrznego na słupie
- zarobienie na sucho końca kabla 4-żyłowego o przekroju żył do 50 mm2 na napięcie do 1 kV o izolacji i powłoce z tworzyw sztucznych
- sprawdzenie i pomiar 1-fazowego obwodu elektrycznego niskiego napięcia
- badanie linii kablowej N.N.- kabel 4-żyłowy
- badania i pomiary instalacji uziemiającej (pierwszy pomiar)
- sprawdzenie samoczynnego wyłączania zasilania (pierwsza próba)
- sprawdzenie samoczynnego wyłączania zasilania (następna próba)
- obsługa geodezyjna
Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w przedmiarach robót, dokumentacji projektowej, wzorze umowy oraz Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

4.5.5.) Wartość części: 228014,15 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 184429,93 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 299257,46 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 184429,93 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ITINET Robert Wojniusz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5961631715

7.3.3) Ulica: Anny Jagiellonki 6B/1

7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra

7.3.5) Kod pocztowy: 65-155

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 184429,93 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 175 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 261469,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 434117,38 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 261469,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ITINET Robert Wojniusz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5961631715

7.3.3) Ulica: Anny Jagiellonki 6B/1

7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra

7.3.5) Kod pocztowy: 65-155

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 261469,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 175 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 54631,51 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 101646,52 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 54631,51 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ITINET Robert Wojniusz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5961631715

7.3.3) Ulica: Anny Jagiellonki 6B/1

7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra

7.3.5) Kod pocztowy: 65-155

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 54631,51 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 175 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 72696,19 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 115762,43 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 72696,19 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ITINET Robert Wojniusz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5961631715

7.3.3) Ulica: Anny Jagiellonki 6B/1

7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra

7.3.5) Kod pocztowy: 65-155

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 72696,19 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 175 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 42155,14 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 91144,14 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 42155,14 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ITINET Robert Wojniusz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5961631715

7.3.3) Ulica: Anny Jagiellonki 6B/1

7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra

7.3.5) Kod pocztowy: 65-155

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 42155,14 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 175 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 199114,54 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 324856,97 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 199114,54 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ITINET Robert Wojniusz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5961631715

7.3.3) Ulica: Anny Jagiellonki 6B/1

7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra

7.3.5) Kod pocztowy: 65-155

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 199114,54 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 175 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane