Adaptacja pomieszczeń w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 4 z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim przy w ul Sienkiewicza 10/12, ramach realizacji projektu pn.: „WIZJONERZY STYLU I SMAKU”.

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 4 W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00404991
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00404991/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-25 08:21
Lokalizacja
Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-79334989-0dcd-42d7-95d1-cda71dc66f68
Identyfikator
7712573919
Ostatnia aktualizacja
2026-08-25

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneTynkowanie

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ ROŻEJRadom, PL · lot 0
212 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404991 z dnia 2026-08-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja pomieszczeń w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 4 z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim przy w ul Sienkiewicza 10/12, ramach realizacji projektu pn.: „WIZJONERZY STYLU
I SMAKU”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 4 W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

1.3.) Oddział zamawiającego: Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 im .ks. Jerzego Popiełuszki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 592187273

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Sienkiewicza 10/12

1.5.2.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrektor@zsp4.piotrkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsp4.piotrkow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Adaptacja pomieszczeń w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 4 z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim przy w ul Sienkiewicza 10/12, ramach realizacji projektu pn.: „WIZJONERZY STYLU
I SMAKU”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-79334989-0dcd-42d7-95d1-cda71dc66f68

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404991

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt „Wizjonerzy stylu i smaku” współfinansowany ze środków Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach Programu Regionalnego Programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.NR FELD.08.08-IZ.00-0007/24

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W postepowaniu przeprowadzonym na podstawie art. 275 ust 1 nie złożono żadnej oferty.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-be4285a6-ab5f-4dfb-b6b9-95960373ee14

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSP4.271.8.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych obejmujących remont i dostosowanie pomieszczeń:
CZĘŚĆ 1 - Sala gastronomiczna: Sala A z zapleczem i pomieszczeniem gospodarczym
CZĘŚĆ 2 - Sala fryzjerska

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Budowalne Łukasz Rożej

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 590789460

7.3.3) Ulica: ul. Kamienna 1 lok 10

7.3.4) Miejscowość: Radom

7.3.5) Kod pocztowy: 26-600

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 212000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-03
2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane