„Adaptacja pomieszczeń piwnicznych Samorządowego Przedszkola w Rusinowie z siedzibą w Gałkach na miejsce doraźnego schronienia”
Gmina Rusinów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00405069
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00405069/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-25 08:44
- Lokalizacja
- Rusinów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-770582c0-a755-41e3-8db8-866d995a8e02
- Identyfikator
- 6010085662
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00405069 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Adaptacja pomieszczeń piwnicznych Samorządowego Przedszkola w Rusinowie z siedzibą w Gałkach na miejsce doraźnego schronienia”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rusinów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223965
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żeromskiego 4
1.5.2.) Miejscowość: Rusinów
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-411
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 6727025
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@rusinow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.rusinow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-770582c0-a755-41e3-8db8-866d995a8e021.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Adaptacja pomieszczeń piwnicznych Samorządowego Przedszkola w Rusinowie z siedzibą w Gałkach na miejsce doraźnego schronienia”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-770582c0-a755-41e3-8db8-866d995a8e02
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405069
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00007282/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Adaptacja pomieszczeń piwnicznych Samorządowego Przedszkola w Rusinowie z siedziba w Gałkach na miejsce doraźnego schronienia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00383309
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZF.271.18.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1951219,51 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe zaprojektowanie, uzyskanie wymaganych uzgodnień, zgód i decyzji, a następnie wykonanie oraz przekazanie do użytkowania dwóch niezależnych miejsc doraźnego schronienia (MDS) w pomieszczeniach piwnicznych budynku Samorządowego Przedszkola w Rusinowie z siedzibą w Gałkach przy Gałki 72A. Zamówienie obejmuje wszystkie prace projektowe, roboty budowlane, instalacyjne i wykończeniowe, dostawy, wyposażenie, uruchomienia, próby, szkolenia oraz dokumentację powykonawczą konieczną do osiągnięcia wymaganej funkcji ochronnej.
Celem inwestycji jest uzyskanie trwałej, gotowej do uruchomienia infrastruktury dla dwóch MDS: MDS 1 (skrzydło zachodnie) i MDS 2 (skrzydło wschodnie), rozdzielonych środkową strefą techniczną z kotłownią olejową i magazynem oleju. Każdy MDS ma działać niezależnie w zakresie ewakuacji, wentylacji, sanitariatów, oświetlenia, zasilania awaryjnego i podstawowego wyposażenia.
Wymóg nadrzędny: Rozwiązania mają spełniać wymagania dla MDS jako obiektu zbiorowej ochrony, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 9 lipca 2025 r. w sprawie warunków organizowania oraz wymagań, jakie powinny spełniać miejsca doraźnego schronienia (Dz.U. z 2025 r. poz. 932). Nie jest dopuszczalne ograniczenie zakresu do zwykłego remontu piwnicy. Wykonawca odpowiada za wynik funkcjonalny, a nie wyłącznie za wykonanie pozycji robót wymienionych przykładowo w PFU.
System "zaprojektuj i wybuduj".
Szczegółowy opis w PFU (załącznik do postępowania).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45216129-4 - Schrony
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45262300-4 - Betonowanie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na ww. zadanie zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy PZP, ponieważ złożona w postępowaniu oferta podlega odrzuceniu, gdyż została sporządzona na nieprawidłowym formularzu, wskutek czego nie zawiera wszystkich informacji, wymaganych zgodnie z SWZ.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |