BUDOWA DWÓCH BUDYNKÓW GOSPODARCZYCH NUMER 1,2 Z FUNKCJĄ MAGAZYNU NA SPRZĘT PRZECIWPOWOODZIOWY I OCHRONY LUDNOŚCI WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ.

GMINA ZAWIERCIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00405072
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00405072/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-25 08:45
Lokalizacja
Zawiercie, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-57a1dcf6-9594-4cad-96fe-bddb031aebd5
Identyfikator
6491003978
Ostatnia aktualizacja
2026-08-25

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty instalacyjne w budynkachRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiKonstrukcje z betonu zbrojonegoBetonowanieRoboty murarskie i muroweMontaż konstrukcji metalowychInne instalacje elektryczneRoboty w zakresie kształtowania terenuWznoszenie ogrodzeńRoboty malarskieRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógKładzenie i wykładanie podłógPokrywanie podłóg i ścianInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieNakładanie powierzchni kryjącychNakładanie powłok antykorozyjnychBetonowanie konstrukcjiZbrojenieRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie rurociągów do przesyłu wodyRoboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowejOchrona odgromowaInstalowanie stacji rozdzielczychUrządzenia bezpośredniego monitorowaniaInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychInstalowanie infrastruktury okablowaniaInstalowanie okablowania komputerowegoUkładanie kabliInstalowanie systemów alarmowych i antenRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

GASCO INDUSTRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWysoka, PL · lot 0
1 983 866,28 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00405072 z dnia 2026-08-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA DWÓCH BUDYNKÓW GOSPODARCZYCH NUMER 1,2
Z FUNKCJĄ MAGAZYNU NA SPRZĘT PRZECIWPOWOODZIOWY
I OCHRONY LUDNOŚCI WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZAWIERCIE

1.3.) Oddział zamawiającego: GMINA ZAWIERCIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258871

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: LEŚNA 2

1.5.2.) Miejscowość: Zawiercie

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-400

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@zawiercie.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zawiercie.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zawiercie.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

BUDOWA DWÓCH BUDYNKÓW GOSPODARCZYCH NUMER 1,2
Z FUNKCJĄ MAGAZYNU NA SPRZĘT PRZECIWPOWOODZIOWY
I OCHRONY LUDNOŚCI WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-57a1dcf6-9594-4cad-96fe-bddb031aebd5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405072

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00056283/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa budynku gospodarczego z funkcją magazynu na sprzęt przeciwpowodziowy i ochrony ludności

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307051

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.34.2026.ED

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1646044,58 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Stan istniejący:
Inwestycja zlokalizowana będzie na działce nr ew.: 451/2 /2416102_1 Zawiercie, 0011 Żerkowice/.

2. Inwestycja obejmuje budowę dwóch budynków gospodarczych nr 1 i nr 2 o funkcji magazynu na sprzęt przeciwpowodziowy i ochrony ludności wraz z infrastrukturą techniczną oraz infrastrukturę towarzyszącą projektowanej zabudowie, tj. nawierzchnie utwardzone, miejsca postojowe, dwa stanowiska do ładowania pojazdów, dwa wydzielone żelbetowe boksy jako strefy składowania, ogrodzenie, oświetlenie, miejsce pod agregat, dojścia i dojazdy, szambo szczelne wraz z odwodnieniem nawierzchni utwardzonych. Schody terenowe wraz z dojazdem oraz projektowanym zjazdem poza terenem działki objętej opracowaniem w działce drogowej. Obiekt nr 1 w konstrukcji murowanej, natomiast obiekt nr 2 w konstrukcji stalowej, otynkowany, obiekty wolnostojące, niepołączone ze sobą. Każda z części posiada niezależne wejścia, od strony południowo-wschodniej i północno-wschodniej.

DANE LICZBOWE OBIEKTU
Budynek nr 1 :
Powierzchnia zabudowy - 303,95 m2
Powierzchnia użytkowa - 283,36 m2
Kubatura - 1325,00 m3.
Budynek nr 2:
Powierzchnia zabudowy - 24,00 m2
Powierzchnia użytkowa - 20,90 m2
Kubatura - 80,40 m3.

3. Zakres zamówienia obejmuje:
1) Branża architektoniczna:
 Nawierzchnie utwardzone – chodnik,
 Schody terenowe,
 Droga dojazdowa plac manewrowy,
 Miejsca parkingowe,
 Miejsce parkingowe dla niepełnosprawnych i miejsce dla pojazdów elektrycznych,
 Ograniczniki nawierzchni,
 Uzupełnienie nawierzchni trawiastej,
 Zakładanie powierzchni trawiastych,
 Mury oporowe:
- Mury oporowe – schody terenowe,
- Mury oporowe – wydzielone boksy,
 Roboty ziemne,
 Ogrodzenie panelowe.

2) Branża konstrukcyjna obejmuje:

BUDYNEK NR 1
Fundamenty
Przyjęto poziom posadowienia fundamentów budynku gospodarczego nr 1 na głębokości: - 1,54m poniżej poziomu porównawczego będącego poziomem wykończonej podłogi parteru wewnątrz budynku.
Ściany:
Zaprojektowano ściany zewnętrzne i wewnętrzne nośne z betonu lekkiego gr. 19cm o wym.
390x190x190mm murowanych na kleju.
Podłogi:
Beton warstw podłogowych należy wykonać z domieszką włókien polipropylenowych w ilości 2 kg/m2.
Wieńce i trzpienie żelbetowe
Wieńce żelbetowe należy wykonać z betonu klasy C20/25.
Belki żelbetowe:
Belki zaprojektowano jako żelbetowe, wylewane łącznie z wieńcami z betonu klasy C20/25.
Konstrukcja dachu:
Projektowany dach: dwuspadowy o zasadniczym spadku połaci dachowych 30 stopni 57,0%,
konstrukcja z kratownic stalowych wykonanych z stali.
Izolacje termiczne:
 Ocieplenie ścian zewnętrznych wełna mineralna, fasadowa gr. 5cm, współczynnik przewodzenia ciepła λ = 0,035 (W/mK).
 Ocieplenie elementów konstrukcyjnych od zewnątrz (wieńce, nadproża, trzpienie) wełna mineralna, fasadowa gr. 5cm, współczynnik przewodzenia ciepła λ = 0,035 (W/mK),
 Ocieplenie fundamentów 5cm styropian ekstradowany XPS 300,
 Ocieplenie pionowe, obwodowe - sprowadzenie izolacji do głębokości 60cm poniżej poziomu gruntu, gr.5cm styropian ekstradowany.
Izolacje przeciwwilgociowe poziome:
Izolacja na podłożu pod płytą fundamentową - folia PE paroizolacyjna 2mx50m z wywinięciem na zakład.
Izolacje przeciwwilgociowe:
Izolacja pionowa fundamentów do połączenia z izolacją poziomą w cokole budynku wykonana z powłokowych mas bitumicznych nakładanych poprzez dwukrotne malowanie o gr. min. 3mm.
Elewacje:
Silikonowy tynk o strukturze "baranka" lub "kornika", zbrojony włóknem, zabezpieczony środkiem biobójczym przed rozwojem glonów i grzybów. Odporny na działanie warunków atmosferycznych i agresywnego wpływu środowiska.
Stolarka zewnętrzna:
Zaprojektowano ślusarkę zewnętrzną i wewnętrzną jako kompletne rozwiązanie systemów
aluminiowych, stolarkę wewnętrzną drewnianą, systemową.
Okna zewnętrzne zwykłe,
Drzwi zewnętrzne aluminiowe,
Brama garażowa.
Elementy wyposażenia połaci dachowych i elewacji
- SYSTEM RYNNOWY.
Wykończenie wnętrza budynku:
Tynki i gładzie:
W projekcie przewidziano wykonanie tynków cementowo – wapiennych kat III maszynowy w części nie glazurowanej szpachlowany gładzią gipsową, malowanych farbami zmywalnymi lateksowym, tynków gipsowych do zaimpregnowania środkiem przeciwwilgociowym oraz malowanymi farbami zmywalnymi lateksowym.
Powłoki malarskie:
Lateksowa powłoka malarska na przygotowanym tynku cementowo -wapiennym. Gruntowanie:
Malowanie dwukrotne. Ściany, ościeża i sufity.

BUDYNEK NR 2 (obiekt modułowy kontenerowy)
Roboty ziemne:
Wykop należy wykonać koparką z odwiezieniem urobku.
Likwidacja nawierzchni zewnętrznych i elementów zagospodarowania terenu:
Zaprojektowano usunięcie gleby - humusu zalegającej na głębokości od 0,10m do 0,40m z obszaru występującego w miejscu projektowanego garażu oraz projektowanych ciągów komunikacji pieszej i kołowej.
Materiały konstrukcyjne:
 Bezpieczeństwo konstrukcji
 Okres eksploatacji
 Zabezpieczenie ppoż. konstrukcji
 Schemat statyczny.
Fundamenty:
W projekcie założono I kategorię geotechniczną posadowienia fundamentów – warunki gruntowe proste. Przyjęto poziom posadowienia fundamentowej budynku na głębokości: -0,77m poniżej poziomu porównawczego.
Podłogi:
Podłoga na gruncie
Płyta gr. 22mm.
Konstrukcja dachu
Budynek przykryty będzie dachem dwuspadowym o spadku dachu 30o (58%); materiałem
dachówkopodobnym
Przegrody zewnętrzne:
W projekcie zastosowano ścianę z blachy stalowej.
Przegrody wewnętrzne:
 Elewacja zewnętrzna - blacha ocynkowana lakierowana,
 Izolacja - styropian gr. 10cm,
 Elewacja zewnętrzna - blacha ocynkowana lakierowana.
Izolacje termiczne.
 Ściany wewnętrzne - Izolacja - styropian gr. 12cm,
 Ściany zewnętrzne - Izolacja – pianka,
 Podłoga o grubości 100mm.
Zabezpieczenia antykorozyjne konstrukcji:
Do zabezpieczenia antykorozyjnego powierzchni konstrukcji stalowych projektuje
się zestaw zestaw krzemianowo – epoksydowo – poliuretanowy składający się z czterech warstw farby.
Stolarka otworowa:
Okna zewnętrzne zwykłe,
Drzwi wewnętrzne płytowe drewniane, jednoskrzydłowe,
Drzwi pełne wejściowe – zewnętrzne.
Ściany:
Okładzina wewnątrz pomieszczeń ścienna łatwo zmywalna do wysokości co najmniej 1,60m i 2,20m.
Obróbki blacharskie:
Obróbki blacharskie – opierzenia obwodowe połaci dachowej wykonać z blachy stalowej trapezowej. Płytki ceramiczne, gresowe.
Elementy okładziny ściennej – w pomieszczeniach mokrych.

Zbiornik jako żelbetowy:
W projekcie zastosowano prefabrykowany betonowy zbiornik szczelny o pojemności 10,00m3 składający się z dwóch łupin – dolnej i górnej – scalanych w miejscu montażu. Konstrukcja w całości prefabrykowana.

3) Branża sanitarna:
Zamówienie obejmuje wewnętrzną instalację kanalizacji sanitarnej, oraz wody zimnej i ciepłej budynku gospodarczego nr 2.
Przyłącze wodociągowe i kanalizacji sanitarnej dla budynku gospodarczego nr 2 obejmuje:
 budowa przyłącza wodociągowego 32 X 2.0 PE100RC - O32mm,
 budowa studni wodomierzowej,
 budowa przyłącza kanalizacji sanitarnej PVCO160[mm],
 budowa studni kanalizacji sanitarnej,
 budowa zbiornika na nieczystości ciekłe,
 odwodnienie terenu.

4) Branża elektryczna obejmuje:
 Wyłącznik główny zasilania,
 Instalację oświetlenia zewnętrznego,
 Okablowanie wewnętrzne,
 Instalację oświetleniową,
 Instalację gniazd wtykowych,
 Osprzęt,
 Rozprowadzenie instalacji,
 Ochronę przeciwporażeniową,
 Ochronę przepięciową,
 Połączenia wyrównawcze.

5) Branża teletechniczna obejmuje:
 System okablowania strukuralnego,
 System telewizji dozorowej,
 System sygnalizacji włamania i napadu,
 System kontroli dostępu,
 System sygnalizacji pożaru:
- Organizację alarmowania.
- Transmisję informacji o pożarze do jednostki Straży Pożarnej.
- Centralę sygnalizacji pożarowej,
 Instalację przewodową,
 Zasilanie awaryjne.

4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiar robót (jako element pomocniczy do kalkulacji ceny), które stanowią załączniki do specyfikacji warunków zamówienia (dalej SWZ).

5. Wykonawca jest zobowiązany udzielić gwarancji na przedmiot umowy na okres min. 3 lat od podpisania protokołu końcowego odbioru.
6. Okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert.
7. Wykonawca jest zobowiązany udzielić rękojmi za wady na okres 5 lat od podpisania protokołu końcowego odbioru robót.
8. Obowiązek zatrudnienia na umowę o pracę.
Zamawiający wymaga, aby w ramach realizacji umowy czynności bezpośrednio związane z przedmiotem umowy, wchodzące w tzw. koszty bezpośrednie tj.: roboty konstrukcyjne, architektoniczne, sanitarne, elektryczne, teletechniczne oraz wykończeniowe były wykonywane przez osoby zatrudnione na umowę o pracę niezależnie od tego, czy prace te będzie wykonywał Wykonawca, podwykonawca lub dalszy podwykonawca (tzw. pracownicy fizyczni). Wymóg ten nie dotyczy między innymi: kierujących budową, wykonujących usługi transportowe, wykonujących obsługę geodezyjną, dostawców materiałów budowlanych, sprzętu, urządzeń, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, urzędujących członków organów zarządzających lub nadzorczych Wykonawcy, wspólników spółki jawnej lub partnerskiej w zakresie, w jakim będą wykonywać osobiście roboty na rzecz Zamawiającego bądź Wykonawcy.
9. Wykonawca zapewni sprawowanie kierownictwa robót przez kierownika budowy oraz kierowników branżowych przez cały okres realizacji robót przez osoby posiadające stosowne uprawnienia. .
10. Przedmiot zamówienia będzie dostępny dla osób niepełnosprawnych zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy Pzp.
Inwestycja obejmuje miejsce parkingowe dla niepełnosprawnych [3,6 x 5,0m – ilość x1].
11. Zamówienie jest realizowane ze środków pochodzących z dotacji otrzymanej z budżetu państwa na realizację inwestycji w ramach zadania: Budowa budynku gospodarczego z funkcją magazynu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026 (POLiOC).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45262300-4 - Betonowanie

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45442100-8 - Roboty malarskie

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

45442200-9 - Nakładanie powłok antykorozyjnych

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

45262310-7 - Zbrojenie

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

45232411-6 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

34971000-4 - Urządzenia bezpośredniego monitorowania

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego

45314310-7 - Układanie kabli

45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1983866,28 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1983866,28 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1983866,28 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gasco Industry Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6492307605

7.3.3) Ulica: Ul. Ogrodowa 1

7.3.4) Miejscowość: Wysoka

7.3.5) Kod pocztowy: 42-457

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1983866,28 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-21

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane