Wymiana nawierzchni ścieżek na terenie MP 37 w Płocku oraz remont instalacji zewnętrznej kanalizacji sanitarnej od strony południowej i zachodniej budynku MP 37 w Płocku,

GMINA - MIASTO PŁOCK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00405121
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00405121/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-25 08:56
Lokalizacja
Płock, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-08445942-0c77-4eec-9f3f-9b07b7a884fc
Identyfikator
7743135712
Ostatnia aktualizacja
2026-08-25

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00405121 z dnia 2026-08-25

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Wymiana nawierzchni ścieżek na terenie MP 37 w Płocku oraz remont instalacji zewnętrznej kanalizacji sanitarnej od strony południowej i zachodniej budynku MP 37 w Płocku,

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA - MIASTO PŁOCK

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016086

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Stary Rynek 1

1.4.2.) Miejscowość: Płock

1.4.3.) Kod pocztowy: 09-400

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@plock.eu

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://nowybip.plock.eu/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08445942-0c77-4eec-9f3f-9b07b7a884fc

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405121

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00265752

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Wymiana nawierzchni ścieżek na terenie MP 37 w Płocku oraz remont instalacji zewnętrznej kanalizacji sanitarnej od strony południowej i zachodniej budynku MP 37 w Płocku,

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Wymiana nawierzchni ścieżek na terenie Miejskiego Przedszkola nr 37 w Płocku, ul. Hubalczyków 5 – etap I wraz z naprawą chodnika w pasie drogowym – wjazd główny oraz remont instalacji zewnętrznej kanalizacji sanitarnej od strony południowej i zachodniej budynku Miejskiego Przedszkola nr 37 w Płocku, ul. Hubalczyków 5

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-21

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

2 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "ARENA" Łukasz Wasek

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7741282900

4.3.4.) Miejscowość: Płock

4.3.5.) Kod pocztowy: 09-410

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 395000,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00357592/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-11

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 395000,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane