Budowa zadaszonego lodowiska przy ul. Dworcowej w Drawsku Pomorskim
Gmina Drawsko Pomorskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00405166
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00405166/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-25 09:11
- Lokalizacja
- Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ce333c72-c7c5-4e8f-ad2a-36857511f35f
- Identyfikator
- 6740006008
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00405166 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa zadaszonego lodowiska przy ul. Dworcowej w Drawsku Pomorskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Drawsko Pomorskie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920742
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: gen. W. Sikorskiego 41
1.4.2.) Miejscowość: Drawsko Pomorskie
1.4.3.) Kod pocztowy: 78-500
1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: drawsko@drawsko.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drawsko.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce333c72-c7c5-4e8f-ad2a-36857511f35f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405166
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00170617
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa zadaszonego lodowiska przy ul. Dworcowej w Drawsku Pomorskim
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest budowa zadaszonego lodowiska z funkcją boiska multisportowego w Drawsku Pomorskim w formule: „zaprojektuj i wybuduj”. Zadanie obejmuje wykonanie dokumentacji technicznej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę oraz wykonanie robót budowlanych polegających w szczególności na budowie krytego lodowiska z funkcją boiska multisportowego oraz 5 obiektów kontenerowych (kontener sanitarny, kontener socjalny dla pracowników, kontener kasowy z wypożyczalnią łyżew, kontener - szatnia dla użytkowników, kontener magazynowo - garażowy) wraz z infrastrukturą towarzyszącą, zagospodarowaniem terenu (utwardzenia, obiekty małej architektury i nasadzenia). Przedmiot zamówienia obejmuje również dostawy i montaż maszyn, urządzeń, sprzętu, pojazdów oraz niezbędnego wyposażenia opisanych w PFU - będącym zał. nr 11 do SWZ.
Inwestycja zlokalizowana jest w strefie „B” ochrony konserwatorskiej – uzgodnienie z Wojewódzkim Konserwatorem w Szczecinie, Delegatura w Koszalinie.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa program funkcjonalno-użytkowy stanowiący załącznik nr do SWZ.
2. Zamówienie dofinansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej zadania inwestycyjnego w ramach Programu Budowy Lodowisk -EDYCJA 2024.
3.9.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45000000-7 - Roboty budowlane
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-06
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): GAMAK Sp. z o.o.
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Obróbka i Montaż Urządzeń do Celów Sportowych Wojciech Galisz
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6332230986
4.3.4.) Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 5271295,50 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00289763/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-23
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 5271295,50 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |