Budowa magazynu obrony cywilnej przy OSP w Baranowie
Gmina Baranowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00405202
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00405202/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-25 09:21
- Lokalizacja
- Baranowo, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-43321b30-0f6d-4906-920d-50ea9d319dda
- Identyfikator
- 7582164133
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00405202 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa magazynu obrony cywilnej przy OSP w Baranowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Baranowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668380
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 7
1.5.2.) Miejscowość: Baranowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-320
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 29 7613776
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@baranowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.baranowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-43321b30-0f6d-4906-920d-50ea9d319dda1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa magazynu obrony cywilnej przy OSP w Baranowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-43321b30-0f6d-4906-920d-50ea9d319dda
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405202
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00053768/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Budowa magazynu obrony cywilnej przy OSP w Baranowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00334306
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FED.271.11.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
Budowa magazynu obrony cywilnej przy OSP w Baranowie
Zamówienie obejmuje:
Kategoria obiektu budowlanego: XVIII
1) Przedmiotem zamówienia jest budowa magazynu obrony cywilnej zlokalizowanego na działce oznaczonej nr ew. 543/5 położonej w miejscowości Baranowo, gm. Baranowo w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa magazynu obrony cywilnej przy OSP w Baranowie” na podstawie załączonej dokumentacji projektowej.
Konstrukcja projektowanego magazynu:
Stopy fundamentowe
Stopa fundamentowa o wymiarach 140x100x40cm, zbrojenie górne fi 12mm w rozstawie 18/18cm, zbrojenie dolne fi 12mm w rozstawie 18/18cm. Trzon stopy o przekroju poprzecznym 25x25cm, zbrojenie główne trzonu 8fi12mm, strzemiona fi 8mm co 10cm. Klasa betonu C20/25, W8. Poziom posadowienia stopy – 1,1m p.p.pos. Pod stopą wykonać chudy beton gr. min. 10cm, klasa C8/10. Ścianka podwalinowa o grubości 25cm i wysokości 30cm. Zbrojenie ściany obustronną siatką Q523 (fi 10mm w rozstawie 15/15cm), klasa betonu C20/25, W8, stal A-IIIN.
Ściany zewnętrzne
Ściany zewnętrzne w konstrukcji stalowej – słup stalowy główny (profil 2xZ250/68/60/2,5mm, stal S350 GD, słup stalowy pośredni (profil RK100x4mm, stal S235). gr. 24 cm. Ściany elewacji – płyta warstwowa w kolorze szarym.
Dach
Podstawowe parametry:
Wysokość budynku - 7,62 m
Szerokość budynku - 10,37 m
Długość budynku - 15,32 m
Ilość kondygnacji naziemnych – 1
Projektowana powierzchnia zabudowy - 158,87 m2
Powierzchnia użytkowa budynku - 143,3 m2
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach do niniejszej SWZ tj., w szczególności w dokumentacji projektowej:
- projekcie zagospodarowania terenu
- projekcie architektoniczno-budowlanym
- załącznikach do projektu budowlanego
- projekcie technicznym
- przedmiarze robót
- STWIOR – specyfikacji technicznej
Zamawiający informuje, iż uzyskał pozwolenie na budowę do realizacji przedmiotowego zadania.
Uwaga!
Zaleca się aby wszyscy Wykonawcy składający oferty cenowe zapoznali się szczegółowo z przedmiarem robót oraz dokonali wizji lokalnej przyszłego placu budowy i jego otoczenia.
Sposób rozliczenia kontraktu - ryczałtowe.
Wykonawca przed podpisaniem umowy przedstawi Zamawiającemu kosztorys ofertowy, który będzie stanowił załącznik do umowy. Kosztorys należy sporządzić w oparciu o przedmiary robót. Przedmiary robót mają charakter pomocniczy, poglądowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262310-7 - Zbrojenie
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45262300-4 - Betonowanie
45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45432130-4 - Pokrywanie podłóg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 392888,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 676281,06 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 392888,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BASTEM Marcin Bastek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7582262634
7.3.4) Miejscowość: Nasiadki 22C
7.3.5) Kod pocztowy: 07-402
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 392888,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |