„Termomodernizacja części dachu budynku Zespołu Szkół w Pisarzowicach z wymianą pokrycia dachowego”
Gmina Kamienna Góra
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00405206
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00405206/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-25 09:23
- Lokalizacja
- Kamienna Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8cb49e92-18ca-409f-a98c-727ff547811c
- Identyfikator
- 6140102873
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00405206 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Termomodernizacja części dachu budynku Zespołu Szkół w Pisarzowicach z wymianą pokrycia dachowego”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kamienna Góra
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821322
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Wojska Polskiego 10
1.5.2.) Miejscowość: Kamienna Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-400
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 756106292
1.5.8.) Numer faksu: 757442857
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminakg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakamiennagora.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gminakamiennagora1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Termomodernizacja części dachu budynku Zespołu Szkół w Pisarzowicach z wymianą pokrycia dachowego”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8cb49e92-18ca-409f-a98c-727ff547811c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405206
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00017361/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Termomodernizacja części dachu budynku Zespołu Szkół w Pisarzowicach z wymianą pokrycia dachowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00342030
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.7013.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Roboty budowlane obejmują .:
a) rozebranie instalacji odgromowej, rynien i rur spustowych oraz podbitki okapów, łacenia dachu, obróbek blacharskich
b) rozebranie pokrycia dachowego– istniejące pokrycie z dachówki betonowej zakładkowej,
c) odbicie uszkodzonych tynków zewnętrznych kominów,
d) montaż łat, kontr łat, desek okapowych, montaż membrany dachowej (min.: 160 g/m2),
e) montaż pokrycia dachowego z dachówki ceramicznej karpiówki układanej w koronkę,
f) wykonanie nowych tynków na 2 kominach budynku A2 ponad dachem,
g) montaż 2 wyłazów dachowych i systemowych ław kominiarskich,
h) montaż systemowych płotków śniegowych długości 28,5m,
i) wykonanie obudowy okapów z desek wraz z malowaniem,
j) uzupełnienie tynków zewnętrznych w miejscach wymiany obróbek blacharskich i malowanie,
k) montaż rynien i i rur spustowych
l) montaż instalacji odgromowej, wykonanie pomiarów instalacji odgromowej,.
ł) wykonanie instalacji oświetlenia poddasza wraz z montażem opraw,
m) wykonanie ocieplenia stropu na poddaszu z płyt podłogowych styropianowych w dwóch warstwach grubości łącznej 15 cm oraz podłogi z płyt niepalnych OSB Firestop typu pióro-wpust,
n) wykonanie montażu drzwi przeciwpożarowych klasy EI 30 wraz uzupełnieniem zabudowy,
ścianką z grubości 12 cm z płyt GK ogniochronnych,
o) montażu na budynku szkolnym A1 na istniejącym pokryciu systemu płotków śniegowych (18 mb) uporządkowanie terenu i oczyszczenie z resztek budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 319026,92 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 400000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 319026,92 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Al_MIR P.U.H.A.M. Buczek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6141542568
7.3.3) Ulica: Opawa 77
7.3.4) Miejscowość: Opawa
7.3.5) Kod pocztowy: 58-420
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 319026,92 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2026-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |