„Remont boiska w miejscowości Kosów Większy”

GMINA KOWALA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00405222
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00405222/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-25 09:27
Lokalizacja
Kowala-Stępocina, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-266443a9-be00-4e30-ba81-945545ec40b9
Identyfikator
9482371307
Ostatnia aktualizacja
2026-08-25

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty malarskieRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie infrastruktury okablowaniaInstalowanie okablowania komputerowegoInstalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00405222 z dnia 2026-08-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont boiska w miejscowości Kosów Większy”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOWALA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223818

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Marii Walewskiej 7

1.5.2.) Miejscowość: Kowala-Stępocina

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-624

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 486101760

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kowala@kowala.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kowala.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kowala.ezamawiajacy.pl/app/login

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont boiska w miejscowości Kosów Większy”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-266443a9-be00-4e30-ba81-945545ec40b9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405222

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033888/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont boiska w miejscowości Kosów Większy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00371604

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.8.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem Zamówienia jest: remont boiska w miejscowości Kosów Większy, działka nr ewid. 256/27, w miejscowości Kosów Większy, gm. Kowala, kategoria obiektu budowlanego: V – obiekty sportu i rekreacji. Planowany zakres prac remontowych istniejącego boiska sportowego w Kosowie Większym ma na celu przywrócenie właściwego stanu technicznego obiektu, poprawę bezpieczeństwa użytkowników oraz dostosowanie boiska do obowiązujących standardów. Realizacja inwestycji wpłynie również na poprawę estetyki terenu oraz zwiększenie jego funkcjonalności i dostępności dla użytkowników.
1. Boisko sportowe wielofunkcyjne:
 demontaż i utylizacja istniejącej nawierzchni na pasie o wymiarach 3 m × 45 m,
 przygotowanie podłoża w zakresie objętym wymianą nawierzchni,
 wykonanie nowej nawierzchni sportowej na wskazanym pasie,
 odnowienie (renowacja) pozostałej części istniejącej nawierzchni,
 wykonanie nowego oznakowania linii boisk na wzór istniejącego.
2. Piłkochwyty:
 oczyszczenie konstrukcji stalowej, przygotowanie do malowania, naprawa, malowanie konstrukcji stalowej, regulacja i naprawa wkładek oraz zamków w bramach (2 szt.) i furtkach (2 szt.) zlokalizowanych w konstrukcji piłkochwytów, demontaż istniejących siatek piłkochwytów i montaż nowych.
3. Ogrodzenie:
 renowacja istniejącego ogrodzenia terenu - wymiana uszkodzonych przęseł – 6 szt., uzupełnienie ogrodzenia systemowego od terenu boiska do terenu PSZOK, na wzór obecnego ogrodzenia, ok. 40 mb, wraz z bramą przesuwną o szer. 5 m. 6
4. Wyposażenie sportowe: Bramki do piłki nożnej – 2 szt.:
 wymiana siatek. Kosze do koszykówki – 4 zestawy:
 demontaż tablic, montaż nowych tablic, montaż nowych obręczy i siatek.
5. Studzienki / odwodnienie
 uzupełnienie i zagęszczenie podłoża, regulacja wysokościowa istniejących wpustów na wodę
deszczową, ilość: 3 szt.
6. Nawierzchnie utwardzone:
 usunięcie obecnej kostki brukowej, wykonanie podbudowy, zagęszczenie, ułożenie kostki.
7. Opaska chodnikowa wokół boiska:
 usunięcie roślinności, wykonanie podbudowy, ułożenie kostki brukowej, obrzeża betonowe
prefabrykowane.
8. Elementy małej architektury:
 montaż ławek przy terenie boiska – 6 szt. montaż koszy na odpady – 4 szt.
 montaż stojaków rowerowych pojedynczych – 6 szt.
 montaż urządzenia wielofunkcyjnego do naprawy rowerów – 1 szt.
 montaż tablicy informacyjnej o realizacji inwestycji ze środków zewnętrznych – 1 szt.
 montaż tablicy z regulaminem użytkowania obiektu – 1 szt.
9. Plac zabaw:
 demontaż i utylizacja istniejącej nawierzchni, wykonanie nowej nawierzchni na terenie placu zabaw.
Zadanie „Remont boiska w miejscowości Kosów Większy” współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej „Mazowsze dla sportu” – edycja 2026.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji technicznej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, przedmiarach robót.

Opis przedmiotu zamówienia zawiera wymagania określone w art.100 ust.1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 793). Zamawiający zapewnia dostępność osobom ze szczególnymi potrzebami przez stosowanie uniwersalnego projektowania lub racjonalnych usprawnień, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1411).
Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość wykonanych robót, bezpieczeństwo wszelkich czynności na terenie budowy, metody użyte przy budowie i robotach budowlanych oraz za ich zgodność z wymogami Zamawiającego, dokumentacją projektową, Specyfikacjami Technicznymi Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych i poleceniami Inspektora nadzoru. Zamawiający oczekuje, że przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy technicznej oraz obowiązującymi przepisami techniczno-budowlanymi przy zastosowaniu metod budowlano - montażowych spełniających te wymagania. Zamawiający oczekuje, że wszelkie roboty zostaną wykonane przy wykorzystaniu materiałów spełniających wymagania obowiązujących przepisów, norm przy zachowaniu standardu i jakości robót.
Wykonawca zobowiązany jest do uwzględnienia w cenie oferty wszelkich kosztów związanych z kompleksowym wykonaniem przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45442100-8 - Roboty malarskie

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego

45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 733818 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 733818 PLN

2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane