Zakup wraz z dostawą materiału drogowego

Gmina Dębe Wielkie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00211783
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00211783/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-04-30 08:33
Lokalizacja
Dębe Wielkie, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a3a8dbe3-a6c5-4ca6-954c-44d46d54e9c0
Identyfikator
8222146636
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywaKruszywoŻwirBitum i asfalt

Wykonawcy

5 przyznanych

ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNADobre, PL · lot 0
11 808 PLN
ARTUR GŁASEKŻelechów, PL · lot 1
9052,8 PLN
DAWID PODSTAWKAMiedziana Góra, PL · lot 2
31 143,6 PLN
MARZENA RYŚMińsk Mazowiecki, PL · lot 3
95 940 PLN
MARZENA RYŚMińsk Mazowiecki, PL · lot 4
477 210 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00211783 z dnia 2025-04-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup wraz z dostawą materiału drogowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dębe Wielkie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582641

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Strażacka 3

1.5.2.) Miejscowość: Dębe Wielkie

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-311

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 25 756 47 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@debewielkie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.debewielkie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a3a8dbe3-a6c5-4ca6-954c-44d46d54e9c0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup wraz z dostawą materiału drogowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a3a8dbe3-a6c5-4ca6-954c-44d46d54e9c0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00211783

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00042681/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Zakup wraz z dostawą materiału drogowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00122240

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SR.271.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 528750,00 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 508280,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

- I część zamówienia – Zakup wraz z dostawą materiału drogowego – żużel stalowniczy o frakcji 0-31,5 mm w ilości 150 t.
Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą materiału drogowego do naprawy i remontu dróg na terenie Gminy Dębe Wielkie. Dostawa materiału będzie odbywała się partiami tj. w ilościach zgłoszonych przez Zamawiającego i dostarczona oraz rozładowana w miejsce wskazane przez pracownika Urzędu Gminy Dębe Wielkie. Wykonawca zobowiązuje się na wniosek Zamawiającego każdorazowo do podstawienia pod Urząd Gminy Dębe Wielkie lub innego wskazanego przez Zamawiającego miejsca na terenie Gminy Dębe Wielkie załadowanego środka transportowego w celu dokonania oceny jakości i ilości zakupionego materiału.
Dostarczony materiał drogowy nie może zawierać złomu, śmieci, drewna, materiałów zawierających azbest oraz odpadów niebezpiecznych.
Dostarczony materiał drogowy będzie wykorzystywane na remonty istniejących nawierzchni (uzupełnianie miejscowych ubytków) oraz ewentualnie wykonywanie podbudowy dróg, które w początkowym okresie będą spełniać rolę nawierzchni.
Zamawiający wymaga aby dostarczony materiał drogowy był dopuszczony do stosowania w budownictwie i posiadał niezbędne, zgodne z przepisami prawa atesty, aprobaty, deklaracje zgodności, świadectwa jakości itp.

4.5.3.) Główny kod CPV: 14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

14212200-2 - Kruszywo

14212120-7 - Żwir

44113600-1 - Bitum i asfalt

4.5.5.) Wartość części: 9750,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

- II część zamówienia – Zakup wraz z dostawą materiału drogowego – żwir -w ilości 200 t.
Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą materiału drogowego do naprawy i remontu dróg na terenie Gminy Dębe Wielkie. Dostawa materiału będzie odbywała się partiami tj. w ilościach zgłoszonych przez Zamawiającego i dostarczona oraz rozładowana w miejsce wskazane przez pracownika Urzędu Gminy Dębe Wielkie. Wykonawca zobowiązuje się na wniosek Zamawiającego każdorazowo do podstawienia pod Urząd Gminy Dębe Wielkie lub innego wskazanego przez Zamawiającego miejsca na terenie Gminy Dębe Wielkie załadowanego środka transportowego w celu dokonania oceny jakości i ilości zakupionego materiału.
Dostarczony materiał drogowy nie może zawierać złomu, śmieci, drewna, materiałów zawierających azbest oraz odpadów niebezpiecznych.
Dostarczony materiał drogowy będzie wykorzystywane na remonty istniejących nawierzchni (uzupełnianie miejscowych ubytków) oraz ewentualnie wykonywanie podbudowy dróg, które w początkowym okresie będą spełniać rolę nawierzchni.
Zamawiający wymaga aby dostarczony materiał drogowy był dopuszczony do stosowania w budownictwie i posiadał niezbędne, zgodne z przepisami prawa atesty, aprobaty, deklaracje zgodności, świadectwa jakości itp.

4.5.3.) Główny kod CPV: 14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

14212200-2 - Kruszywo

14212120-7 - Żwir

44113600-1 - Bitum i asfalt

4.5.5.) Wartość części: 5000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

- III część zamówienia – Zakup wraz z dostawą materiału drogowego – kruszywo łamane o frakcji 0-31,5 mm w ilości 300 t.
Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą materiału drogowego do naprawy i remontu dróg na terenie Gminy Dębe Wielkie. Dostawa materiału będzie odbywała się partiami tj. w ilościach zgłoszonych przez Zamawiającego i dostarczona oraz rozładowana w miejsce wskazane przez pracownika Urzędu Gminy Dębe Wielkie. Wykonawca zobowiązuje się na wniosek Zamawiającego każdorazowo do podstawienia pod Urząd Gminy Dębe Wielkie lub innego wskazanego przez Zamawiającego miejsca na terenie Gminy Dębe Wielkie załadowanego środka transportowego w celu dokonania oceny jakości i ilości zakupionego materiału.
Dostarczony materiał drogowy nie może zawierać złomu, śmieci, drewna, materiałów zawierających azbest oraz odpadów niebezpiecznych.
Dostarczony materiał drogowy będzie wykorzystywane na remonty istniejących nawierzchni (uzupełnianie miejscowych ubytków) oraz ewentualnie wykonywanie podbudowy dróg, które w początkowym okresie będą spełniać rolę nawierzchni.
Zamawiający wymaga aby dostarczony materiał drogowy był dopuszczony do stosowania w budownictwie i posiadał niezbędne, zgodne z przepisami prawa atesty, aprobaty, deklaracje zgodności, świadectwa jakości itp.

4.5.3.) Główny kod CPV: 14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

14212200-2 - Kruszywo

14212120-7 - Żwir

44113600-1 - Bitum i asfalt

4.5.5.) Wartość części: 24000,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

- IV część zamówienia – Zakup wraz z dostawą materiału drogowego – gruz betonowy mielony o frakcji 0-60 mm w ilości 1 500 t.
Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą materiału drogowego do naprawy i remontu dróg na terenie Gminy Dębe Wielkie. Dostawa materiału będzie odbywała się partiami tj. w ilościach zgłoszonych przez Zamawiającego i dostarczona oraz rozładowana w miejsce wskazane przez pracownika Urzędu Gminy Dębe Wielkie. Wykonawca zobowiązuje się na wniosek Zamawiającego każdorazowo do podstawienia pod Urząd Gminy Dębe Wielkie lub innego wskazanego przez Zamawiającego miejsca na terenie Gminy Dębe Wielkie załadowanego środka transportowego w celu dokonania oceny jakości i ilości zakupionego materiału.
Dostarczony materiał drogowy nie może zawierać złomu, śmieci, drewna, materiałów zawierających azbest oraz odpadów niebezpiecznych.
Dostarczony materiał drogowy będzie wykorzystywane na remonty istniejących nawierzchni (uzupełnianie miejscowych ubytków) oraz ewentualnie wykonywanie podbudowy dróg, które w początkowym okresie będą spełniać rolę nawierzchni.
Zamawiający wymaga aby dostarczony materiał drogowy był dopuszczony do stosowania w budownictwie i posiadał niezbędne, zgodne z przepisami prawa atesty, aprobaty, deklaracje zgodności, świadectwa jakości itp.

4.5.3.) Główny kod CPV: 14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

14212200-2 - Kruszywo

14212120-7 - Żwir

44113600-1 - Bitum i asfalt

4.5.5.) Wartość części: 90000,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

- V część zamówienia –Zakup wraz z dostawą materiału drogowego – kora asfaltowa mielona (destrukt) o frakcji 0-31,5 mm w ilości 4 000 t.
Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą materiału drogowego do naprawy i remontu dróg na terenie Gminy Dębe Wielkie. Dostawa materiału będzie odbywała się partiami tj. w ilościach zgłoszonych przez Zamawiającego i dostarczona oraz rozładowana w miejsce wskazane przez pracownika Urzędu Gminy Dębe Wielkie. Wykonawca zobowiązuje się na wniosek Zamawiającego każdorazowo do podstawienia pod Urząd Gminy Dębe Wielkie lub innego wskazanego przez Zamawiającego miejsca na terenie Gminy Dębe Wielkie załadowanego środka transportowego w celu dokonania oceny jakości i ilości zakupionego materiału.
Dostarczony materiał drogowy nie może zawierać złomu, śmieci, drewna, materiałów zawierających azbest oraz odpadów niebezpiecznych.
Dostarczony materiał drogowy będzie wykorzystywane na remonty istniejących nawierzchni (uzupełnianie miejscowych ubytków) oraz ewentualnie wykonywanie podbudowy dróg, które w początkowym okresie będą spełniać rolę nawierzchni.
Zamawiający wymaga aby dostarczony materiał drogowy był dopuszczony do stosowania w budownictwie i posiadał niezbędne, zgodne z przepisami prawa atesty, aprobaty, deklaracje zgodności, świadectwa jakości itp.

4.5.3.) Główny kod CPV: 14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

14212200-2 - Kruszywo

14212120-7 - Żwir

44113600-1 - Bitum i asfalt

4.5.5.) Wartość części: 400000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11808,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 14741,55 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11808,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8220002583

7.3.3) Ulica: Rudzienko 8

7.3.4) Miejscowość: Dobre

7.3.5) Kod pocztowy: 05-307

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11808,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9052,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10332,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9052,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Artpol Artur Głasek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8261842297

7.3.3) Ulica: Kotłówka 26

7.3.4) Miejscowość: Żelechów

7.3.5) Kod pocztowy: 08-430

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9052,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 31143,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 38745,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 31143,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. "DAW-TRANS DUO" Dawid Podstawka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591776374

7.3.3) Ulica: ul. Bugajska 77, Kostomłoty Drugie

7.3.4) Miejscowość: Miedziana Góra

7.3.5) Kod pocztowy: 26-085

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 31143,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 95940,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 132840,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 95940,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dróg-Pol Marzena Ryś Roboty Drogowe i Remontowo Budowlane

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8221849850

7.3.3) Ulica: ul. Zachodnia 30B/6

7.3.4) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki

7.3.5) Kod pocztowy: 05-300

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 95940,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 477210,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 541200,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 477210,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dróg-PolMarzena Ryś Roboty Drogowe i Remontowo Budowlane

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8221849850

7.3.3) Ulica: ul. Zachodnia 30B/6

7.3.4) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki

7.3.5) Kod pocztowy: 05-300

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 477210,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2025-04-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy