Remont balkonów oraz okapników Tężni Solankowej w Inowrocławiu

Miasto Inowrocław

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00405247
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00405247/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-25 09:35
Lokalizacja
Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ed824c1f-7145-417b-b1a7-57c49d170999
Identyfikator
5562638408
Ostatnia aktualizacja
2026-08-25

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty ciesielskieStolarka drewniana

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00405247 z dnia 2026-08-25

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont balkonów oraz okapników Tężni Solankowej w Inowrocławiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Miasto Inowrocław

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350725

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: al. Ratuszowa 36

1.4.2.) Miejscowość: Inowrocław

1.4.3.) Kod pocztowy: 88-100

1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.4.7.) Numer telefonu: 52 35 55 250

1.4.8.) Numer faksu: 52 35 55 233

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@inowroclaw.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.inowroclaw.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed824c1f-7145-417b-b1a7-57c49d170999

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405247

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00385273

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Remont balkonów oraz okapników Tężni Solankowej w Inowrocławiu

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest remont balkonów oraz okapników tarasu widokowego Tężni Solankowej w Inowrocławiu o powierzchni 556,96 m2, zgodnie z dokumentacją projektową, przedmiarem robót i specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB).

2. Zakres robót obejmuje:
1) rozebranie pomostu z desek o grubości 4 cm na tarasie widokowym pomiędzy korytem a barierką (balkony):
- przęsła proste,
- przęsła narożne;
2) rozebranie desek ociekowych pod korytem o grubości 2,5 cm:
- przęsła proste,
- przęsła narożne;
3) wykonanie pomostu z desek struganych gładkich o grubości 4 cm z tarcicy podłogowej struganej iglastej:
- przęsła proste,
- przęsła narożne;
4) wykonanie desek ociekowych pod korytem (tzw. okapników) wraz z łatami poprzecznymi z tarcicy struganej iglastej;
5) wywóz i utylizacja drewna z rozbiórki;
6) uporządkowanie terenu po wykonaniu prac.

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45422100-2 - Stolarka drewniana

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-07

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

20 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Młyn i Tartak Bogusław Wiśniewski

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5540080991

4.3.3.) Ulica: ul. Bydgoska 5

4.3.4.) Miejscowość: Nowa Wieś Wielka

4.3.5.) Kod pocztowy: 86-060

4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 139605,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00524626/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 123738,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Nie

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

W dniu 30 grudnia 2025 r., na podstawie art. 635 w związku z art. 656 § 1 Kodeksu cywilnego, w związku z art. 8 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Miasto Inowrocław odstąpiło od umowy nr ZZP.272.75.2025 z dnia 7 października 2025 r., której przedmiotem jest remont balkonów oraz okapników tarasu widokowego Tężni Solankowej w Inowrocławiu.
2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane