Dostawa, montaż, instalacja, uruchomienie oraz przekazanie do eksploatacji automatycznego systemu parkingowego wraz z monitoringiem wizyjnym dla SPZOZ w Kościanie

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kościanie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00405292
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00405292/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-25 09:45
Lokalizacja
Kościan, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-897e351c-7f16-4ef6-afd9-2a9d30333a57
Identyfikator
6981578284
Ostatnia aktualizacja
2026-08-25

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt do kontroli parkingów samochodowychRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie okablowania komputerowegoUrządzenia do nadzoru wideoSerweryUsługi wdrażania oprogramowaniaUsługi w zakresie konserwacji systemu

Wykonawcy

1 przyznane

KOOLTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKościan, PL · lot 0
507 715,71 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00405292 z dnia 2026-08-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, montaż, instalacja, uruchomienie oraz przekazanie do eksploatacji automatycznego systemu parkingowego wraz z monitoringiem wizyjnym dla SPZOZ w Kościanie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kościanie

1.3.) Oddział zamawiającego: SPZOZ w Kościanie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411051999

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szpitalna 7

1.5.2.) Miejscowość: Kościan

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-000

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp.spzozkoscian@post.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szpital.koscian.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://spzozkoscian.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa, montaż, instalacja, uruchomienie oraz przekazanie do eksploatacji automatycznego systemu parkingowego wraz z monitoringiem wizyjnym dla SPZOZ w Kościanie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-897e351c-7f16-4ef6-afd9-2a9d30333a57

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405292

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00065207/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa, montaż, uruchomienie oraz przekazanie do eksploatacji systemu kontrolo przejazdu na terenie SPZOZ w Kościanie - Szpital

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00284421

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.260.17.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, instalacja, uruchomienie i przekazanie do eksploatacji automatycznego systemu parkingowego wraz z monitoringiem wizyjnym dla potrzeb Zamawiającego - opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 34926000-4 - Sprzęt do kontroli parkingów samochodowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego

32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo

48820000-2 - Serwery

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

50324100-3 - Usługi w zakresie konserwacji systemu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 507715,71 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 610080,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 507715,71 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KOOLTECH sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6981825067

7.3.4) Miejscowość: Kościan

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

GREEN CENTER POLSKA Sp. z o.o.
60-175 Poznań, ul. Floksowa 50
Podmiot udostępniający zasoby zobowiązuje się udostępnić Wykonawcy zasoby w zakresie zdolności technicznej i zawodowej

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 507715,71 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy