Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie korytarzy I i III piętra w budynku Starostwa Powiatowego w Świdnicy przy ul. M. Skłodowskiej – Curie 7

Powiat Świdnicki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00405316
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00405316/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-25 09:51
Lokalizacja
Świdnica, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5f77c892-1c7d-4016-88e6-de09121cdfe4
Identyfikator
8842369827
Ostatnia aktualizacja
2026-08-25

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00405316 z dnia 2026-08-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie korytarzy I i III piętra
w budynku Starostwa Powiatowego w Świdnicy przy ul. M. Skłodowskiej – Curie 7

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Świdnicki

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Świdnicy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718308

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Marii Skłodowskiej - Curie 7

1.5.2.) Miejscowość: Świdnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat.swidnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.swidnica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.platformazakupowa.pl/sp_swidnica

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie korytarzy I i III piętra
w budynku Starostwa Powiatowego w Świdnicy przy ul. M. Skłodowskiej – Curie 7

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f77c892-1c7d-4016-88e6-de09121cdfe4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405316

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00076869/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Zadania remontowe w budynku Starostwa Powiatowego z podziałem na zadania

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00374207

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.272.17.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 129016,78 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych polegających remoncie korytarzy
I i III piętra w budynku Starostwa Powiatowego w Świdnicy przy ul. M. Skłodowskiej – Curie 7


1.2. Opis prac:
Prace do wykonania w ramach realizacji przedmiotu umowy w zakresie zadania, obejmują:
1) Przygotowanie powierzchni ścian i sufitów do malowania
2) Malowanie sufitu podwieszanego - kasetonowego korytarza I piętra
3) Malowanie ścian korytarza I piętra pokrytych tynkiem strukturalnym typu „baranek” wraz z lakierowaniem pomalowanych powierzchni lakierem zabezpieczającym.
4) Malowanie ścian i sufitów korytarza III piętra, wraz z lakierowaniem pomalowanych powierzchni ścian lakierem zabezpieczającym.
5) Oczyszczenie, szlifowanie i lakierowanie stolarki drzwiowej I piętra,
6) Oczyszczenie, szlifowanie i malowanie farbą ftalową stolarki drzwiowej III piętra,
7) Przyklejenie na przeszklonych drzwiach taśm ostrzegawczych,
8) Uzupełnienie brakujących fragmentów tynku wraz z zabudową płytą GK pionów instalacyjnych,
9) Przyklejenie na ścianach i wokół drzwi odbojnic (opasek) z PVC odznaczających strefy wejściowe do poszczególnych pomieszczeń.
10) Demontaż i ponowny montaż opraw oświetleniowych,
11) Mycie i sprzątanie po wykonanych pracach.

Przedmiot umowy został szczegółowo opisany w dokumentach projektowych i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz pomocniczo w przedmiarze robót.

1.3 Szczegółowy zakres robót w zakresie w zakresie przedmiotowego zadania
określa dokumentacja projektowa kolorystyki i Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót, które stanowią załącznik do niniejszej specyfikacji i wraz z przedmiarami robót znajdują się na stronie internetowej www.platformazakupowa.pl/sp_swidnica pod nazwą postępowania dostępną w tytule SWZ.

UWAGA
W/w prace będą wykonywane na obiekcie czynnym. Wykonawca powinien przewidzieć utrudnienia wynikłe z ruchu użytkowników.
Wykonawca uwzględni w cenie oferty wszelkie koszty i utrudnienia wynikające z realizacji robót w warunkach funkcjonującego urzędu.

Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w załącznikach do niniejszej specyfikacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena jedynej złożonej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 199260,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane