„Budowa Ogrodu Heliocentrycznego – Heliocentryczny Punkt Turystyczny przy Szkole Podstawowej w Obrazowie”

GMINA OBRAZÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00405321
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00405321/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-25 09:52
Lokalizacja
Obrazów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9006c205-249b-4e37-b525-1f5ee0894581
Identyfikator
8641751916
Ostatnia aktualizacja
2026-08-25

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty budowlane w zakresie altanRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00405321 z dnia 2026-08-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa Ogrodu Heliocentrycznego – Heliocentryczny Punkt Turystyczny przy Szkole Podstawowej w Obrazowie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OBRAZÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409761

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 84

1.5.2.) Miejscowość: Obrazów

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-641

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@obrazow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.obrazow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9006c205-249b-4e37-b525-1f5ee0894581

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa Ogrodu Heliocentrycznego – Heliocentryczny Punkt Turystyczny przy Szkole Podstawowej w Obrazowie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9006c205-249b-4e37-b525-1f5ee0894581

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405321

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00216408/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa Ogrodu Heliocentrycznego – Heliocentryczny Punkt Turystyczny przy Szkole Podstawowej w Obrazowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt grantowy pn. „Tworzenie i rozwój infrastruktury turystycznej w ramach wdrażania Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2023–2027 Lokalnej Grupy Działania Ziemi Sandomierskiej”, realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021–2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00372701

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IDRGŚ.271.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Budowa Ogrodu Heliocentrycznego – Heliocentryczny Punkt Turystyczny przy Szkole Podstawowej w Obrazowie” na działce nr 251, obręb 0010 Obrazów.
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie Ogrodu Heliocentrycznego pełniącego funkcję dydaktyczno-turystyczną. Celem inwestycji jest stworzenie przestrzeni edukacyjnej prezentującej model Układu Słonecznego, składającej się z centralnego placu z altaną ogrodową oraz ośmiu pierścieniowo rozmieszczonych rabat roślinnych odzwierciedlających orbity planet. Zagospodarowanie terenu obejmuje roboty przygotowawcze i ziemne, montaż elementów małej architektury, instalacje elektryczne niskiego napięcia oraz wykonanie nasadzeń roślinnych (drzewa, krzewy, byliny, trawy ozdobne) wraz z trawnikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 poz. 793) informuje, iż cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 ust. 1 pkt 3 ustawy postępowanie unieważniono.
2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane