Budowa toru pumptrack wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Gminie Tarczyn
GMINA TARCZYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00405397
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00405397/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-25 10:14
- Lokalizacja
- Tarczyn, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d0e79a03-bdde-4b26-99ff-6035b2c92d26
- Identyfikator
- 1231233414
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00405397 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa toru pumptrack wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Gminie Tarczyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TARCZYN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015891250
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Juliana Stępkowskiego 17
1.5.2.) Miejscowość: Tarczyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-555
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 22 7157919
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: monika.borkowska@tarczyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.tarczyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d0e79a03-bdde-4b26-99ff-6035b2c92d261.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa toru pumptrack wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Gminie Tarczyn2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d0e79a03-bdde-4b26-99ff-6035b2c92d26
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405397
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039511/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Projekt i budowa pumptrakc
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00364022
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.21.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 678861,79 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego budowy toru pumptrack wraz z infrastrukturą towarzyszącą (typu ławki, kosze na śmiecie, stojaki rowerowe), oświetleniem, odwodnieniem i zagospodarowaniem zielenią w Gminie Tarczyn – w trybie zaprojektuj i wybuduj.
Lokalizacja – teren rekreacyjno-sportowy w Drozdach, Park Miejski, ul. 1 Maja 19, 05-555 Tarczyn, dz. nr ew. 7/3, obręb 003 Drozdy
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) wykonanie koncepcji opracowania oraz pozyskanie aktualnych map do celów projektowych,
2) opracowanie dokumentacji projektowej budowy:
a) toru pumptrack,
b) odwodnienia,
c) oświetlenia,
d) zagospodarowania zielenią
e) infrastruktury towarzyszącej typu ławki, kosze na śmiecie, stojaki rowerowe itp.
Jako dokumentację projektową rozumie się kompletną dokumentacje projektową w zakresie niezbędnym do złożenia wniosku o pozwolenie na budowę lub zgłoszenia robót niewymagających pozwolenia na budowę wraz z uzyskaniem wszelkich uzgodnień, pozwoleń itp., projekt techniczny w zakresie niezbędnym do wykonania robót, specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót, kosztorys.
3) złożenie w imieniu Zamawiającego wniosku o pozwolenie na budowę lub dokonanie zgłoszenia zamiaru wykonania robót niewymagających pozwolenia na budowę w Starostwie Powiatowym w Piasecznie,
4) budowę toru pumptrack wraz z odwodnieniem, oświetleniem, zagospodarowaniem zielenią i infrastrukturą towarzyszącą – zgodnie z opracowaną dokumentacją,
5) zapewnienie nadzoru autorskiego autorów dokumentacji projektowej podczas realizacji robót budowlanych,
6) zapewnienie obsługi geodezyjnej i opracowanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera program funkcjonalno-użytkowy, stanowiący załącznik nr 8 do swz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu wpłynęła tylko jedna oferta, której cena znacząco przekraczała kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Zamawiający nie miał możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny oferty.
| 2026-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |