Remonty dróg na terenie gminy Hrubieszów
Gmina Hrubieszów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00405372
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00405372/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-25 10:09
- Lokalizacja
- Hrubieszów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a83dfe57-a116-4ff6-b503-e70541eb3193
- Identyfikator
- 9191735733
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00405372 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remonty dróg na terenie gminy Hrubieszów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Hrubieszów
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368782
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: B. Prusa 8
1.4.2.) Miejscowość: Hrubieszów
1.4.3.) Kod pocztowy: 22-500
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.4.7.) Numer telefonu: 84 696 26 81
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ughrubieszow.bip.lubelskie.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a83dfe57-a116-4ff6-b503-e70541eb3193
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405372
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00256908
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remonty dróg na terenie gminy Hrubieszów
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część 1 Remont drogi wewnętrznej dz. nr 29 w miejscowości Mieniany, Gmina Hrubieszów – polegający w szczególności na wykonaniu robót pomiarowych, odsłonięciu krawędzi jezdni wraz z mechanicznym profilowaniem nawierzchni, wykonaniu nawierzchni z kruszywa łamanego 0 -31,5 mm stabilizowanego hydraulicznie (dodatek 5% cementu) grubość po zawałowaniu 20cm wraz z pielęgnacją, wykonaniem poboczy z gruntu rodzimego (ziemnych). Długość odcinka 900 m, szerokość nawierzchni z kruszywa 3,5 m, szerokość poboczy gruntowych 0,5 m.
3.9.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Cześć 3 Remont drogi gminnej nr 111109L w miejscowości Dąbrowa Masłomęcka, Gmina Hrubieszów – polegający w szczególności na odsłonięciu krawędzi jezdni wraz z mechanicznym profilowaniem nawierzchni, wykonaniu nawierzchni z kruszywa łamanego 0 -31,5 mm stabilizowanego hydraulicznie (dodatek 5% cementu) grubość po zawałowaniu 20 cm wraz z pielęgnacją, wykonaniu poboczy z gruntu rodzimego (ziemnych). Długość odcinka 465 m, szerokość nawierzchni z kruszywa 4,0 m, szerokość poboczy gruntowych 0,5 m.
3.9.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu
Umowa dla części nr 4
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Cześć 4 Remont drogi wewnętrznej dz.nr 714/2, 15,3 w miejscowości Brodzica - Metelin, Gmina Hrubieszów – polegający w szczególności na odsłonięciu krawędzi jezdni wraz z mechanicznym profilowaniem nawierzchni, wykonaniu nawierzchni z kruszywa łamanego 0 -31,5 mm stabilizowanego hydraulicznie (dodatek 5% cementu) grubość po zawałowaniu 20 cm wraz z pielęgnacją, wykonaniu poboczy z gruntu rodzimego (ziemnych). Długość odcinka 550 m, szerokość nawierzchni z kruszywa 4,0 m, szerokość poboczy gruntowych 0,5 m.
3.9.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
2 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ZAKŁAD BUDOWLANO-DROGOWY DROGMOST ŁUKASZ MICHALSKI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 524340285
4.3.3.) Ulica: Mokre 24D
4.3.4.) Miejscowość: Zamość
4.3.5.) Kod pocztowy: 22-400
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 451258,89 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00310366/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-25
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 451258,89 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |