Prace konserwatorskie i renowacyjne mogił: Legionistów, Ułanów Polskich oraz nieznanych żołnierzy w Lublinie
Gmina Lublin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00456339
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00456339/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-13 13:04
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e8abf4b4-71de-4462-bbf1-99c870e88b6c
- Identyfikator
- 9462575811
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00456339 z dnia 2024-08-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Prace konserwatorskie i renowacyjne mogił: Legionistów, Ułanów Polskich oraz nieznanych żołnierzy w Lublinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lublin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019514
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Króla Władysława Łokietka 1
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-109
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lublin.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lublin.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e8abf4b4-71de-4462-bbf1-99c870e88b6c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace konserwatorskie i renowacyjne mogił: Legionistów, Ułanów Polskich oraz nieznanych żołnierzy w Lublinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e8abf4b4-71de-4462-bbf1-99c870e88b6c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00456339
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00041566/41/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.38 Prace konserwatorskie i renowacyjne mogił: Legionistów, Ułanów Polskich oraz nieznanych żołnierzy w Lublinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00441738
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-P-I.271.61.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 271754,04 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zakres zamówienia obejmuje przeprowadzenie prac konserwatorskich i renowacyjnych mogił: Legionistów, Ułanów Polskich oraz nieznanych żołnierzy w Lublinie w tym:
1.1. wykonanie prac renowacyjno-konserwatorskie przy mogile Legionistów przy ul. Północnej, prace renowacyjno-konserwatorskie przy mogile Ułanów księcia Józefa Poniatowskiego przy ul. Obywatelskiej, prace renowacyjno-konserwatorskie przy mogiłach nieznanych żołnierzy na cmentarzu przy ul. Głuskiej .
1.2 Wykonawca zobowiązany jest do:
1) wykonania, dostawy i montażu w miejscach uzgodnionych z Zamawiającym trzech tablic informacyjnych (po jednej przy każdym obiekcie) , każda o wymiarach 90 x 60 cm, według wytycznych zgodnych z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 maja 2021 r. w sprawie określenia działań informacyjnych podejmowanych przez podmioty realizujące zadania finansowe lub dofinansowane z budżetu państwa lub z państwowych funduszy celowych (Dz. U. z 2021 r. poz. 953 ze zm.), po wcześniejszym uzgodnieniu treści tablic z Zamawiającym,
2) wykonania dokumentacji konserwatorskiej powykonawczej, w tym szczegółowej dokumentacji fotograficznej wszystkich obiektów przed, w trakcie i po konserwacji, obejmującej część opisową, rysunkową i fotograficzną – w trzech egzemplarzach w wersji papierowej oraz w jednej wersji elektronicznej w formacie ,,pdf” (na nośniku pendrive).
4.5.3.) Główny kod CPV: 92522100-7 - Usługi ochrony obiektów historycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453100-8 - Roboty renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegają odrzuceniu.W przedmiotowym postępowaniu złożona została jedna oferta która została
odrzucona na podstawie art 226 ust 1 pkt 14 ustawy pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2024-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |