Wymiana stolarki okiennej (miejscowości: Brzeg, Wrocław, Wysoka).
Agencja Mienia Wojskowego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00405389
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00405389/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-25 10:12
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-48086f76-8995-418e-a924-961c0bdf6ebf
- Identyfikator
- 5261038122
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00405389 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Wymiana stolarki okiennej (miejscowości: Brzeg, Wrocław, Wysoka).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Agencja Mienia Wojskowego
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011263946
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Nowowiejska 26A
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-911
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.7.) Numer telefonu: 71/ 710 72 00
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp.wr@amw.com.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amw.com.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-48086f76-8995-418e-a924-961c0bdf6ebf
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405389
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00184310
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wymiana stolarki okiennej (miejscowości: Brzeg, Wrocław, Wysoka).
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Wymiana stolarki okiennej (miejscowości: Brzeg, Wrocław, Wysoka).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ, tj.: Projektowanych postanowieniach umowy (dalej jako: ppu) oraz załącznikach do tych postanowień (Opis przedmiotu zamówienia, Przedmiar robót, STWiORB).
3.9.) Główny kod CPV: 45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
3 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): OKNO TECH Z.P.U. STANISŁAW PILAREK STOLARKA PCV ALUMINIOWA. ROLETY, ŻALUZJE, ROLOZASŁONY. PRODUKCJA, SPRZEDAŻ, MONTAŻ, SERWIS, NAPRAWA
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8392196076 (NIP)
4.3.4.) Miejscowość: Słupsk
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 44010,05 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00279397/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-18
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność zwiększenia zakresu umowy (o jedno dodatkowe okno), w jednym z lokali objętych umową.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zwiększenie zakresu zamówienia (w jednej z lokalizacji objętej umową), polegające na wymianie dodatkowego (jednego) okna.
5.4.6.) Wartość zmiany: 1926,70
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 45936,75 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Zgodnie z art. 95 ustawy Pzp, w dokumentach zamówienia określone zostały wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez wykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia.Wykonawca zgodnie z postanowieniami umowy, złożył oświadczenie o zatrudnieniu pracowników (wykonujących wskazane przez zamawiającego czynności), na podstawie umowy o pracę. Zamawiający nie dokonał dodatkowej kontroli (bazowano na oświadczeniu wykonawcy).
| 2026-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |