„Wymiana instalacji elektrycznej w I Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy – Etap I”
Powiat Łęczycki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00405411
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00405411/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-25 10:17
- Lokalizacja
- Łęczyca, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f3f880e4-2cc9-43a3-958e-a9b069e65401
- Identyfikator
- 5070011299
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00405411 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wymiana instalacji elektrycznej w I Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy – Etap I”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Łęczycki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016123
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Tadeusza Kościuszki 1
1.5.2.) Miejscowość: Łęczyca
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-100
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.7.) Numer telefonu: 243887200
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@leczyca.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.leczycki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f3f880e4-2cc9-43a3-958e-a9b069e654011.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wymiana instalacji elektrycznej w I Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy – Etap I”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f3f880e4-2cc9-43a3-958e-a9b069e65401
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405411
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042823/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wymiana instalacji elektrycznej w I Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy - etap I
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00284029
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ.272.8.2025.PK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty budowlane polegające na wymianie instalacji elektrycznej w I Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy – ETAP I.
WAŻNE: W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca wykona jedynie ETAP I z załączonej dokumentacji projektowej:
- montaż złącza ZK-PWP z instalacjami przeciwpożarowego wyłącznika prądu;
- ułożenie linii zasilających WLZ dla nowoprojektowanych rozdzielnic obwodowych;
- montaż nowoprojektowanych rozdzielnic obwodowych;
- ułożenie instalacji światłowodów dla szaf RACK/LAN-2 i RACK/LAN-3;
- wykonanie instalacji dzwonka szkolnego;
- demontaż istniejących rozdzielnic obwodowych;
- podłączenie tymczasowe istniejących obwodów pod zabezpieczenia nadmiarowoprądowe
w nowych rozdzielnicach.
Wykonawca wykona rozruch w/w instalacji wraz z niezbędnymi pomiarami.
Zamawiający wymaga, aby miejsca sąsiadujące z terenem prowadzenia robót były codziennie porządkowane, a teren prowadzenia robót zabezpieczony przed dostępem osób nieupoważnionych i wygrodzony w sposób umożliwiający normalne użytkowanie terenów do niego przyległych przez uczniów (matura, nabór do szkół ponadpodstawowych) i pracowników szkoły. W przypadku konieczności przeprowadzenia prac remontowych, naprawczych lub instalacyjnych w czasie funkcjonowania szkoły lub placówki prace te organizuje się w sposób nienarażający osób przebywających w szkole na niebezpieczeństwo i uciążliwości wynikające
z prowadzonych prac oraz z zastosowaniem szczególnych środków ostrożności. Miejsca pracy oraz pomieszczenia, do których jest wzbroniony dostęp osobom nieuprawnionym, są odpowiednio oznakowane i zabezpieczone przed swobodnym do nich dostępem.
2. Roboty budowlane będą prowadzone na terenie i obiekcie Zamawiającego gdzie jest prowadzona statutowa działalność oświatowa. Wykonawca zobowiązuje się do uwzględnienia wszystkich uwag i ograniczeń Zamawiającego oraz Użytkownika w tym zakresie.
Organizacja prac wykonawczych: Szczegóły organizacyjne związane z realizacja prac Wykonawca zobowiązany jest uzgodnić z Dyrektorem Szkoły. Roboty powinny być organizowane w taki sposób, aby zapewnić ciągłość funkcjonowania i prowadzenia szkoły oraz ograniczyć do minimum wszelkie zakłócenia w funkcjonowaniu szkoły, w tym zapewnić nieprzerwaną dostawę energii elektrycznej. Wszystkie prace będą prowadzone na czynnym obiekcie szkoły, w związku z tym wykonawca ma obowiązek zaplanowania i przeprowadzenia robót, w sposób jak najmniej uciążliwy dla prawidłowego funkcjonowania szkoły, z jednoczesnym zagwarantowaniem bezpieczeństwa uczniów, pracowników szkoły oraz innych osób przebywających na terenie obiektu. Wykonawca powinien dołożyć starań aby ograniczyć wszelkie niedogodności związane z realizowanymi pracami, w tym przestrzega przepisów dotyczących dopuszczalnego poziomu hałasu w poszczególnych godzinach doby. Wykonawca zobowiązany jest do uzgodnienia godzin pracy z Dyrektorem Szkoły. Wykonawca zobowiązany jest do uzgodnienia z Dyrektorem Szkoły organizacji prowadzonych na obiekcie robót budowlanych tj. do uzgodnienia harmonogramu realizacji robót budowlanych. Uzgodniony i podpisany harmonogram robót należy przedłożyć Zamawiającemu. Wszelkie zmiany harmonogramu powinny być zaakceptowane przez Dyrektora Szkoły a następnie przedłożone Zamawiającemu.
3. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych oraz w przedmiarze robót, które to stanowią integralną część Specyfikacji (opis przedmiotu zamówienia) – Załącznik nr 7 do SWZ,
a także jest zgodny z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 6
do SWZ
4. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Polskimi Normami, z aktualnie obowiązującymi w danym zakresie przepisami prawa, w tym przepisami ustawy Prawo Budowlane, przepisami BHP i Ppoż., wiedzą i sztuką budowlaną. Przedmiot zamówienia należy wykonać wyłącznie
z materiałów nowych dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie na terenie Polski
i Unii Europejskiej. Materiały muszą posiadać aprobaty techniczne i niezbędne certyfikaty, atesty, itp.
5. Zamawiający informuje, iż załączony przedmiar robót stanowi jedynie podstawę informacyjną
i nie może stanowić jedynej podstawy wyliczenia ceny oferty. Przedstawione w przedmiarze robót nakłady rzeczowe wraz z zestawieniem podstawowych materiałów służą tylko celom informacyjno – pomocniczym, Wykonawca może z niego skorzystać, ale nie ma takiego obowiązku. Przy wyliczaniu ceny ofertowej, która jest ceną ryczałtową, niepodlegającą waloryzacji, należy uwzględnić wszystkie nakłady, które są niezbędne do wykonania opisanego
w Specyfikacji – przedmiotu zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest na podstawie całej dokumentacji, samodzielnie opracować przedmiar robót, przeanalizować wszystkie pozostałe dokumenty składające się na całą dokumentację i dokonać stosownych wyliczeń na potrzeby oferty, którą zamierza złożyć.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 212426,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 259530,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 212426,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „A´BELL” Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5832709792
7.3.3) Ulica: ul. Pólnicy 30/9
7.3.4) Miejscowość: Gdańska
7.3.5) Kod pocztowy: 80-177
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 212426,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-118.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |